На Всеукраїнський фінал з футзалу поїдуть школярі з Мукачева

На всеукраїнський фінал шкільної футзальної ліги України, який проходитиме з 28 по 29квітня у Києві, поїдуть футболісти з Мукачівської ЗОШ №13.

До фінальної стадії обласних змагань, які пройшли напередодні Великодня пробилися 7 кращих команд області: юні футзалісти з  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Середнє, Ужгородський р-н, 2. ЗОШ №13 м. Мукачево; ЗОШ І-ІІІ ст. с. Береги, Берегівський р-н; ЗОШ І-ІІІ ст. с. Рокосово, Хустський р-н; ЗОШ І-ІІІ ст. м. Перечин; ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дусино, Свалявський р-н; НЗК І-ІІІ ст. с. Колочава, Міжгірський р-н.

У фіналі турніру зійшлися гравці з Мукачева та Перечина. Основний час зустрічі не приніс результату. А в серії післяматчевих пенальті кращими стали школярі з мукачівської ЗОШ №13, які перемогли – 2:0. Третю сходинку посіли команди Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірського району.

Організатори фут зальної ліги також визначили кращих гравців у різних номінаціях:

«кращий воротар» – Василь Штаєр, з Колочавська ЗОШ І-ІІІ ст.; «кращий захисник» – Дмитро Шаповалов з Перечинська ЗОШ І-ІІІ ст.; «кращий нападник» – Микола Гоблик з мукачівської ЗОШ №13; «кращий гравець» – Савель Олах із Середнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами, медалями, олімпійською атрибутикою та грамотами управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та федерації футболу Закарпаття