Нагальні питання світової економіки обговорили на міжнародній конференції в Ужгороді

Нагальні питання світової економіки обговорили на міжнародній конференції в Ужгороді
Міжнародний форум в Ужгороді присвятили обговоренню питань удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці.

 

Обговорити нагальні питання світової економіки 18 квітня у залі засідань Вченої ради УжНУ зібралися науковці з різних регіонів України та закордону. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція була присвячена обговоренню питань удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці.

Співголова конференції Йосип Даньків висловив сподівання на плідну роботу й добрі результати – конкретні пропозиції щодо дальшого розвитку економіки.

Віталій Сержанов

Із вітальним словом від імені керівництва вишу звернувся до учасників і гостей форуму проректор із наукової роботи Ігор Студеняк. Він підкреслив актуальність тематики й висловив упевненість у тому, що в ході дискусій учасники вироблять конкретні пропозиції, які можна буде закласти в основу законодавчих ініціатив. Відтак ознайомив гостей зі структурою університету та його діяльністю.

Ігор Студеняк

Декан економічного факультету Віталій Сержанов відзначив: «Думаю, окрім тих наукових здобутків, якими будете ділитися в ході конференції, ви зможете зав’язати нові корисні контакти, налагодити дальшу співпрацю, що дасть поштовх і до дружби між університетами, і до розвитку науки в Україні. Нині економіка нашої держави не в найкращому стані, і це виклик для нас із вами. Від того, які пропозиції ми розробимо, яке бачення будемо мати, залежить майбутнє України». Декан ознайомив гостей із діяльністю ввіреного підрозділу, який очолює.

Привітав присутніх і директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ Петро Гаврилко. А ректор Львівської комерційної академії Петро Куцик підкреслив важливість участі в дискусії. Відтак узялися до слухання доповідей.

У ході форуму говорили про міжнародний та національний досвід розвитку бухгалтерського обліку і контролю як науки та практичної діяльності, управлінський облік та економічний аналіз у системі оперативного і стратегічного управління підприємством, оподаткування, звітність і аудит, а також регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки.

Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ

 

20 квітня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*