Футбольний чемпіонат Закарпаття. Перший тур – перші несподіванки

Цими вихідними стартував чемпіонат області з футболу сезону – 2018. Першою в гру вступили команди вищої ліги, яких у цьому сезоні є 11.

Насамперед цікавим стало протистояння в Середньому, де однойменна команда  приймала «Ужгород» тренерський місток якого лише перед стартом чемпіонату очолив Мирослав Бабяк. Середнянці вдома не дали можливості для вдалого дебюту новому наставнику містян і здолали гостей з рахунком – 2:0. У складі господарів авторами м’ячів стали Віктор Трачук та Іван Качур (юнаки – 2:1).

У рідних стінах іршавська «Бужора» розгромила хустську «Оболонь» - 7:0. Ще до перерви іршавці вели 5:0, а під завісу другого тайму забили ще 2 голи. Героями цього поєдинку стали Іван Бандурович (17, 34 хв.), Віталій Сурмач (43 хв.), Богдан Котляр (16, 44 хв.), Василь Кинів (79 хв.) та Мирослав Ломага (89 хв.). Матч юнаків завершився внічию - 1:1.

Більш драматичним вийшов поєдинок «Поляна» - «Севлюш» (Виноградів). Першими зуміли вразити ворота бронзового призера минулого чемпіонату саме господарі наприкінці першого тайму відзначився Іван Русин. Проте, на 80-й хвилині досвідчений Адріан Пуканич зрівнює рахунок. Та з цим зовсім не хотіли миритися полянці, які вдома завжди діють потужно – Володимир Варваринець знову виводить господарів уперед, але на 4-й доданій хвилині А.Пуканич зумів реалізувати пенальті. Тож бойова нічия – 2:2 (юнаки – 0:8). Ще в одному поєдинку зійшлися першолігові колективи «Витязь» (Концгазо) – ДЮСШ (Тячів). Конгазівці вдома зуміли впевнено обіграти тячівців – 5:1. Хет-трик В’ячеслава Ковтана (33, 75, 77 хв.), голи Євгена Костика (57 хв.) і Юрія Кузьми (84 хв.) зробили свою справу, гості відповіли єдиним влучним ударом від Юрія Волоха (юнаки – 8:0).

Матч  «Вільхівці» – «Карпати» (Рахів) перенесений на 28 травня,  а МФА «Мункач» (Мукачево) цей тур пропускав.

В першій лізі маємо такі результати.

Західна зона:  «Сокіл» (Кінчеш) – «Н. Коропець» – 2:2 (юнаки - 1:3); «Сільце» – «Колос» (Ракошино) – 0:0 (10:0); «Колос» (Іванівці) – «Дерцен» – 1:0 (1:3);  «Заріччя» – «Бобовище» – 2:2 (2:1);  «Карпати» (В.Коропець) –  «Невицький замок» (Невицьке) – 2:1 (5:1); «Фаворит» (Шишлівці) – «Гірник» (Рокосово) – 3:3 (9:0);  «Боржава» (Довге) – вихідний.

Східна зона:

«Золотарьово» – «Беркут» (Бедевля) – 2:1 (0:2); «Вишково» – «Іза» – 7:0 (3:2);

«В.Бичків» – «Вікторія» (Б.Церква) – 0:3; «Копаня» (В.Копаня) – «Говерла» (Ясіня) – 2:1 (3:2);

«Авангард» (Тересва) – «Терново» – 2:2 (2:1); «Діброва» (Н.Апша) – «Карпати» (Дубове) – 1:3 (0:1).