Футбол на Закарпатті: МФА та СДЮСШОР беруть по 9 балів

Футбол на Закарпатті: МФА та СДЮСШОР  беруть по 9 балів
13-й тур для наших команд став знову успішним у плані добору залікових балів. Зокрема, три команди МФА U-16, U-15, U-14 здобули потрібні перемоги. А от команда U-17 мінімально поступилися на виїзді володимир-волинському BRW-ВІК, хоча цілком могла зачепитися мінімум за нічию.

BRW-ВІК  (Володимир-Волинський)- МФА (Мукачево) - U-17 – 1:0 (0:0)

Гол: Вергун 46

BRW-ВІК: Кравченко Данило, Литвин Володимир, Лонюк Мирослав, Черевач Ігор, Нечуйвітер Юрій, Мартинюк Олександр, Глушнюк Данило, Поліщук Ілля (Кудін Віталій 80+1), Лемець Родіон (Юхно Арсен 61), Кулай Віталій, Гомон Костянтин (Вергун Андрій 41, Кушнерук Олександр 88).

Запасний:   Левчук Дмитро.

Тренер: А.Сквіра

МФА: Гребенюк Роман, Тихненко Ігор, Фітель Олександр, Поліщук Олег (Лешко Віталій  47), Баркасі Владислав, Олійник Владислав, Бекеша Ігор, Партута Назар (Турецький Владислав 65), Хіміч Василь, Ващинець Василь, Фляшко Михайло (Забава Андрій 51).

Запасні: Зейкан Віктор, Черепаня Олексій, Гудима Максим, Яворський Павло.

Тренер: Куделко Василь

У цій зустрічі на полі точилася боротьба на кожнім клаптику поля. Команди обмінювалися довгими передачами в боротьбу, де не завжди ця боротьба була чистою, тож штрафні удари вболівальники побачили на різний смак, але дивідендів з цього команди не витиснули.  Хоча мукачівці були близькі до взяття воріт, коли після відскоку м’яч добивав Михайло Фляшко, однак врятував воротар господарів.

Лише на 6-й хвилині другого тайму груба помилка захисників та кіпера призвела до взяття наших воріт. Нападник ВІКа перехопив м’яч на половині поля мукачівців пройшов правим краєм на нього вийшли одночасно й кіпер і захисник, той покотив м’яч в ворота здається наш оборонець вибив м’яч з лінії воріт, однак зробив це невдало в ноги супернику, який вже не залишає жодних шансів кіперу. Як виявилося цей гол став вирішальним.  Наша команда могла врятуватися – нападник МФА вирвався на ударний простір, однак дещо замешкався з ударом і захисник в підкаті вибив м’яч на кутовий. Тож терпимо мінімальну поразку.

BRW-ВІК  (Володимир-Волинський)- МФА (Мукачево) - U-15 – 2:3 (1:1)

Голи: Новосая 4, Прокопчук 62 – Прус 37, Шокун 38,50

BRW-ВІК: Кось Максим, Бучинський Роман, Савонюк Владислав, Анфьоров Олег (Луцик Богдан 50), Засько Євген, Кочетков Єгор, Хомюк Назар, Сівчекно Євген (Прокопчук Дмитро 39), Уманець Дмитро (Зайко Святослав 36), Матієшин Юрій, НовосадАндрій  (Сергеєв Олександр 45).

Запасні: Орловський Герман, Білик Сергій, Білюк Богдан.

Тренер: Мартинюк Ю.

МФА: Баліцький Дмитро, Кравець Віталій, Василиків Андрій, Чеченін Микита, Нілабович Василь (Лузан Сергій 37), Горбаньов Ярослав, МамедовАрзуман, Яніцький Кирило (Хайнас Андрій 56), ГончарНікіта, Гаашків Богдан (Прус Денис 23), Шокун Олег (ДурускеКевін 53).

Запасні: Руденко Назар, Гребінець Вадим, Дитрук Віталій.

Тренер: Яічник Віктор

Цей матч став доволі драматичним з хепі-ендом для мукачівців. Спочатку наші хлопці пропустили швидкий гол вже на 4-й хвилині. Наш кіпер відбив небезпечний випад суперника, але на добиванні встигає гравець ВІКа й уже добиває у пусті ворота.  Та наші хлопці швидко оговталися від пропущеного м’яча взяли під контроль гру та заволоділи ініціативою. Правда достойної відповіді довелося чекати аж до кінця першої половини гри – подачу зі штрафного удару вміло головою замкнув Денис  Прус, який вдало вийшов на заміну в першому таймі.

Друга половина гри знову проходила за домінування МФА. Вже через три хвилини після поновлення гри швидкий Олег Шокун втікає від захисників і пробиває кіпера господарів. Ще через 12-ть хвилин знову Шокун після серії ударів змушує втретє розпочинати гру ВІК з центра поля. Однак, наша команда дещо розслабилася, мабуть зарано повважавши, що гра вже зроблена за що невдовзі й поплатилися, пропустивши м’яч у власні сітку воріт після його втрати на власній половині поля. Тож завершальні хвилини гри проходили в напрузі до останньої секунди. На щастя перемогу ми втримали.

В інших матчах МФА U-16 та U-14вдома перемогли однолітків   з чернівецької «Буковини» - 1:0 та 3:0 відповідно.

Ужгородський СДЮСШОР U-16 та U-14  грали в рідних стінах з ФК «Львів», який перемогли – 2:1 та 1:0. А U-15 та U-17 виступали на виїзді. Старша команда впевнено здолали буковинців – 2:0, а от 15 літні ужгородці поступилися – 0:3.