МФА бере 3 бали, а СДЮСШОР вдома грає внічию і поступається

МФА бере 3 бали,  а СДЮСШОР вдома грає внічию і поступається
У суботу команди двох закарпатських футбольних шкіл – мукачівського МФА та ужгородського СДЮСШОРу провели поєдинки у рамках ДЮФЛУ вищої ліги

Невдалим став цей тур для команд МФА, які в 14-му турі вищої ліги ДЮФЛУ  в протистояннях вдома з чернівецькою «Буковиною» U-17 та U-15 та на виїзді в матчі з ФК «Львів» зуміли взяти всього три залікові бали завдяки перемозі старшої команди (U-17). Підопічні Василя Куделка здолали буковинців з рахунком – 3:1. А от команда U-15 виграючи в рідних стінах з рахунком 1:0, в підсумку поступилася буковинцям – 1:2.

А от решта команд зазнали фіаско, причому всі поступилися своїм суперникам з різницею в один м’яч.

Команда МФА U-16 налаштована була взяти певні залікові бали на львівському стадіоні «Сокіл», підопічні Віктора Гея намагалися зав’язати гру в центрі поля, але вже на 8-й хвилині матчу флангова атака господарів завершилася подачею на протилежний кут штрафного майданчика, де м’яч підхопив крайній хавбек львів’ян Роман Бойко обійшов нашого оборонця Дениса Дубовського змістився в центр і потужно пробив наш кіпер Олександр Юртин не зміг нічого вдіяти.

Наша команда намагалася достойно відповісти, на ударну позицію виходив Віталій Нерух, але пробив вище воріт. Реальна нагода врятувати гру в наших хлопців була на 62-й хвилині, коли оборонець «Львова» зіграв рукою в своєму карному майданчику. Пенальті взявся виконувати Іван Боднарук, однак відмінно відіграв воротар господарів і зумів парирувати удар Івана. Наша команда хоч і далі мала певну ігрову перевагу в другому таймі, однак, щось витиснути з цього не змогла.

Стадіон «Сокіл» м Львів

ФК «Львів» (Львів) U-16  – МФА (Мукачево) U-16 – 1:0 (1:0)

Гол: Бойко 8

На 62-й хвилині Боднарук не реалізував пенальті

Арбітр: Гронський Володимир (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Мороз Вадим, Любінець Роман (Львів);

Спостерігач арбітражу: Кусень Михайло (Львів)

ФК «Львів»: Малоїд Дмитро, Матусевич Володимир, Малець Андрій, Кусий Остап, Боберський Ростислав, Бердей Назар, Гураль Роман, Підлужевич Данило, Бойко Роман, Павлюк Олексій, Комарець Максим.

Запасні: Ситник Гордій, Дяків Остап, Цар Максим, Гурка Микола, Пінчук Василь, Маварик Роман, Татарін Данило.

Тренер: Орест Швець

МФА: Юртин Олександр, Поліщук Дмитро, Барановський Богдан, Дубовський Денис, Мориляк Едуард, Герасименко Андрій, Криськів Андрій, Попович Іван, Павлюк Євген,   Боднарук Іван, Нерух Віталій.

Запасні: Добуш Віталій, Лях Дмитро, Мадяр Юрій, Бура Руслан, Олейніков Ярослав, Романів Руслан, Урсу Маріо.

Тренер: Віктор Гей.

Насиченою вийшло й протистояння між командами ФК «Львів» та МФА U-14. Мукачівці з перших хвилин заволоділи ініціативою й почали створювати моменти біля володінь господарів. Віч-на-віч з воротарем вийшов нападнк закарпатців Василишин Денис та не зумів переграти кіпера. Двічі правим флангом до воріт суперника проривався Олександр Косвощук, однак його завершальні передачі зуміли перервати захисники львівської команди. А долю зустрічі вирішив удар Тараса Петрівського після розіграшу кутового, наші оборонці передачу від прапорця винесли, однак недалеко, в межах нашого карного майданчика її підібрав Т.Петрівського й зумів пробити по-під поперечину.   Підопічні Сергія Кундрика мали ще кілька нагод, але не змогли їх використати. Суперечиливий момент стався наприкінці зустрічі, коли оборонець господарів здається сфолив у власному карному майданчику на Олександрові Косовщуку, та рефері не повважав дії оборонця як порушення правил гри в футбол. Тож терпимо поразку у Львові й повертаємося додому без очок.

ФК «Львів» (Львів) U-14  – МФА (Мукачево) U-14 – 1:0 (0:0)

Гол: Петрівський 35

ФК «Львів»: Бугай Савас, Кухта Юрій, Величко Петро, Чабан Данило, Загородній Максим, Янчишин Назар (Гимер Максим 60+2), Петрівський Тарас, Михайлів Юрій (Задорожний Максим 60), Бачинський Олег (Довбецький Денис 36), Либик Остап (Лемішко Олег 52), Пайтак Данило.

Запасні: Васильків Артем, Яцків Роман, Барбицин Максим.

Тренер: Роман Свінціцький

МФА: Лушпінь Михайло, Яримович Тарас, Мандрик Зіновій, Кофель Максим (Тарнавський Вадим 56), Котович Артур (Дьордяк Ігор 53), Мудрий Максим, Кагловський Максим (Гевкач Остап 44), Косовщук Олександр (Рейші Віталій 47), Клімковський Юрій (Напуда Валентин 36), Ковальський Марян (Раско Михайло 33), Василишин Данило.

Запасний: Матей Роберт.

Тренер: Сергій Кундрик.

Ужгородський СДЮСШОР у рідних стінах двома складами U-17  та U-15 приймав однолітків з ФК «Львів». Старша команда зіграла внічию – 1:1, а молодші сдюсшорівці поступилися гостям – 0:2.