Гандбол: ужгородські «Карпати» завершують сезон перемогою та нічиєю

Ужгородський ГК «Карпати» достойно завершує нинішній чемпіонат України з гандболу в жіночій суперлізі. У кінцевому з’їзному турі сезону, який проходив у Львові з 2 по 4 травня наші гандболістки здолали херсонську «Дніпрянку» та зіграли внічию з лідером – місцевою «Галичанкою».

У першій зустрічі підопічні Бориса Петровського вчергове поспіль перемогли херсонську «Дніпрянку» – 32:28. Перший період поєдинку завершився на користь наших гандболісток – 16:14. Найбільш результативними в складі ужгородок у цій зустрічі були Анастасія Мелекецева, Анна Лезінська, Олександра Фурманець та Софія Безрукова, які закинули в ворота «Дніпрянки» по 5 м’ячів.

А в заключному матчі карпатівки зіграли внічию «Галичанкою» – 28:28. Причому перший період завершився перемогою ужгородок – 14:13, а в другому таймі наші гандболістки за п’ять секунд до завершення матчу вели, але в заключні секунди гри львів’янки таки зрівняли рахунок і здобули нічию.

Вітаємо нашу команду з титулом віце-чемпіонів і бажаємо успіху в Кубку України з гандболу.