Закарпатці – серед призерів турніру заслуженого майстра спорту Василя Герея

Вчора, 10 травня в ужгородському СК «Юність» завершився перший змагальний день 19-го всеукраїнського відкритого турніру з фехтування на честь змс Василя Герея.

Цього дня змагалися фехтувальники на шпагах.

Юлія Мукоїдіз Києва (тренери - Гарін, Жарський) виборола золото серед дівчат. У фіналі вона перемогла представницю Львова – Дарію Садову (тренери - Орліковський, Свидницький). Бронзові медалі розділили спортсменка із Ужгорода Олександра Лазаренко (тренер - Герей) та Анна Чернишова (тренує бригада СК "Армієць").

Серед хлопців найсильнішим цього року став киянин Микита Кошман (тренер - Тимошенко). Крім подарунків, кубків та медалей переможець отримав також і спеціальний приз від Чемпіона світу, одного із кращих представників закарпатської школи фехтування Анатолія Герея – справжню козацьку шаблю. Срібло також поїде до Києва - другим став Михайло Кублицький  (тренує бригада СК "Армієць"), а на третій сходинці п'єдесталу - наш ужгородський шпажист Дмитро Беляєв (тренер - Жамбаєв) та Іван Рядинський із Харкова (бригада тренерів). Замкнув вісімку найсильніших ще один ужгородець Андрій Кузьма (тренери - Калініна, Горецький).

Вісімку найсильніших і серед хлопців, і серед дівчат нагородили пам'ятними подарунками.

Приємно, що цьогоріч на церемонії відкриття посвідчення майстра спорту України отримав закарпатець Василь Гумен (тренери - Горецький, Давідян). Ужгородець фехтує на шаблі, втім вирішив взяти участь у шпажних змаганнях турніру і зайняв 15 місце.

А сьогодні, 11 травня, визначатимуть найсильніших рапіристи. Початок змагань о 10.00.