Закарпатські студенти, що вивчають спеціалізовану освіту: наша перша практика – супер!

Закарпатські студенти, що вивчають спеціалізовану освіту: наша перша практика – супер!
Нещодавно завершилась перша навчальна практика на спеціальності «Спеціальна освіта» (спеціалізація «Олігофренопедагогіка. Логопедія. Здоров’я людини») - пропедевтична волонтерська. Море вражень, емоцій, позитиву залишилось в наших серцях після двохтижневого перебування в ДНЗ №№2,20,39 м. Ужгород, а також у МСРЦ " Дорога життя".

 

Під час практики ми отримали чималий досвід роботи з дошкільнятами та дітками з особливими освітніми потребами. Завданням практики було провести фрагмент корекційного (логопедичного) заняття, організувати рухливу гру для дітей з психофізичними порушеннями (такий предмет ми вже вивчили на 1 курсі), виготовити наочно-дидактичне обладнання для проведення корекційних занять, а саме основне – навчитися комунікувати з дітьми, що  мають вади розвитку. Попри всі наші переживання всім вдалося знайти спільну мову з нашими вихованцями, а тому всі завдання практики були виконані на «відмінно».

Практика допомогла нам закріпити теоретичні знання, отримані в університеті, здобути практичні уміння та навички, впевнитися у своїх здібностях і можливостях до майбутньої професійної діяльності. Але в нас нічого б не вийшло без надзвичайно великої роботи, проведеної нашими викладачами і вихователями  на базах проходження практики. Велика подяка за підтримку і допомогу керівникам та вихователям ДНЗ №№ 2, 20 і 39 м. Ужгорода, всім працівникам МСРЦ «Дорога життя». Вони виконують надзвичайно важку, відповідальну і таку гуманну роботу – допомагають соціалізуватися діткам з особливими освітніми потребами, і часточку свого педагогічного хисту вони передали й нам.

На мою думку, потрібно проводити якомога більше навчальних практик для кращого засвоєння теоретичного матеріалу. За час практики ми вкотре переконались, що обрана нами професія спеціального педагога – є саме та, до якої лежить душа.

 Хочу поділитись з вами враженнями моїх сокурсниць:

Оля Фурт: В перший день практики я хвилювалась, що працювати з дітками буде складно, адже їм важко зосереджуватись, довго спостерігати за чимось,  робити те, що їх не зовсім цікавить. Але дуже швидко я зрозуміла, що не все так страшно. Діткам було цікаво все, що я показувала і говорила, все для них було новим.

Вовчок Наталя: За час практики  я впевнилась, що до всіх діток потрібен індивідуальний підхід, і це дає стимул працювати .Іра Яремчук: Практика дала мені зрозуміти, які якості, вміння і навички необхідні для моєї майбутньої професії.

Дарина Живчин: До практики я дещо боялася таких діток, бо думала, що вони агресивні, але ці 2 тижні перевернули моє життя і дали зрозуміти, що в серцях таких діток живе лише добро і любов.

Ми надзвичайно задоволені, з нетерпінням чекаємо наступну практику для вдосконалення своїх педагогічних знань. вмінь та навичок (а у нас їх буде вісім тільки на період бакалаврату).

Якщо ти маєш щире серце, любиш дітей, хочеш допомогти діткам, що потребуть корекції розвитку, навчатися разом із своїми здоровими однолітками та стати рівноправними членами суспільства, - тоді тобі до нас. Факультет  здоров'я і фізичного виховання, спеціальність «Спеціальна освіта» (спеціалізація «Олігофренопедакогіка. Логопедія. Здоров’я людини» чекає на тебе.

Марія  Іванишин,

студентка 1 курсу факультету  здоров'я і фізичного виховання.

uzhnu.edu.ua

 

11 травня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*