Економісти УжНУ провели щорічну студентську наукову конференцію

Економісти УжНУ провели щорічну студентську наукову конференцію
На економічному факультеті вже стало доброю традицією напередодні Дня науки влаштовувати щорічну студентську конференцію. У цьогорічній конференції «Актуальні проблеми сучасної української економіки: макроекономічний аналіз», яка відбулася 18 травня, взяло участь понад чотири десятки студентів другого курсу. 11 із них виступили з доповідями, які супроводжувалися змістовними мультимедійними презентаціями й цікавими плідними дискусіями.

 

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан економічного факультету доцент Віталій Сержанов, який побажав учасникам, щоб перші кроки в науку були успішними. Адже потрібно здобувати вміння вести наукову дискусію, навички публічних презентацій своїх проектів, які додаватимуть досвіду і впевненості для майбутнього професійного становлення. Найкращі привітання й побажання цікавої та плідної роботи студентам висловили також завідувач кафедри економічної теорії доцент Олександр Молнар та заступник декана доцент Віталій Герзанич.

Модератор конференції, науковий керівник студентських досліджень, доцент кафедри економічної теорії Світлана П’ясецька-Устичнаголосила на тому, що учасники конференції мають чудову нагоду апробувати результати своїх наукових досліджень, які представлені у курсових проектах з макроекономіки, обмінятися думками, почути критичні зауваження.

Всі оприлюднені дослідження були присвячені аналізу важливих для сучасної української економіки макроекономічних проблем:

 • Вікторія Белінська «Основні макроекономічні показники в системі національного рахівництва, методи їх обчислення»;
 • Маріанна Бідзіля «Державний борг України»;
 • Мар’яна Дзямко «Нерівність доходів: причини і наслідки»;
 • Сюзанна Гера  «Кейнсіанська теорія регулювання економіки»;
 • Валерія Раточка «Макроекономічний аналіз інвестицій як фактора економічного зростання в Україні»;
 • Тетяна Русин «Антикризове регулювання економіки України»;
 • Вадим Хрипта «Макроекономічний аналіз проблем безробіття»;
 • Марія Гаврилюк «Споживання, заощадження та інвестиції»;
 • Дарина Медвідь «Державне регулювання економіки»;
 • Юрій Дзяпко «Проблеми тіньової економіки в Україні: масштаб, соціально-економічні наслідки та шляхи подолання»;
 • Анна-Марія Архангельська «Зайнятість і соціальний захист населення».

Після жвавого обговорення представлених досліджень визначили найкращі доповіді. Переможцями стали Маріанна БідзіляВалерія Раточка та Юрій Дзяпко, які отримали дипломи. Серед найбільш вдалих відзначено також виступи Вікторії БелінськоїСюзанни Гери та Вадима Хрипти. Всі доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь у науковій студентській роботі.

Завершуючи наукове зібрання, Світлана П’ясецька-Устич подякувала всім учасникам конференції за цікаві доповіді, змістовну дискусію і творчу атмосферу, побажала студентам нових вершин на шляху наукового пізнання. Організатор форуму висловила переконання в тому, що сплине незначний час – і досвід та професіоналізм сьогоднішніх студентів визначатимуть майбутнє нашої держави.

 

23 травня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*