Інститут євроінтеграційних досліджень УжНУ організував і провів інтернет-конференцію з безпекових питань

Інститут євроінтеграційних досліджень УжНУ організував і провів інтернет-конференцію з безпекових питань
Інтернет-конференція на тему «Інтеграція України в європейський та євроатлантичний безпековий простори: актуальні аспекти та виклики» відбулася відповідно до Переліку проведення наукових конференцій, сформованого Міністерством освіти і науки України на 2018 рік. Вона охоплювала широку тематику євроінтеграційної та євроатлантичної інтеграції України.

 

Статті, що надходили на інтернет-конференцію, одразу розміщувалися на сторінці сайту НН Інституту євроінтеграційних досліджень. Загалом було надіслано 32 наукові статті. У конференції взяли участь такі визнані науковці України, як С.В. Віднянський – доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу історії, міжнародних відносин і зовнішньої політики України Інституту історії України НАН України, І.Я. Тодоров – доктор історичних наук, професор, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ та ін. Свої наукові розвідки надіслали вчені-дослідники Адіна Амальгедінова, Петро Токар та Святослав Рубан з Євразійського національного університету ім. Л. Гумільова (м. Астана, Казахстан), який входить до Міжнародного консорціуму університетів, створеного при ДВНЗ «УжНУ».

За підсумками конференції відібрано 20 кращих наукових статей, які буде опубліковано у черговому випуску збірника наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» (випуск 1(20)). Усі відібрані статті матимуть цифровий ідентифікатор DOI, оскільки зазначений збірник наукових праць успішно проходить тестування на платформі «Наукова періодика України».

Директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень Іван Артьомов

 

20 червня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*