Шашкісти ужгородської “Фортуни” – восьмиразові володарі Кубка області

Шашкісти ужгородської “Фортуни”  – восьмиразові володарі Кубка області
Важливою подією минулого тижня постав командний Кубок області з шашок -64, який відбувся у м. Мукачеві.

У справжніх уболівальників шашкової гри цей турнір став приємним сюрпризом за масовістю та вельми широким представництвом регіонів; 36 спортсменів з 10 районів 36 стали дійовими персонажами у цьому форумі шашкістів.

За команду виступали 4 спортсмени: 3 чол.+1 жінка. Змагались шашкісти між собою за “швейцарською системою” у 7 турах по 10 хвилин на партію кожному учаснику.

Фаворитами турніру по праву вважались іршавські, ужгородські та мукачівські спортсмени. Саме вони і повели основну боротьбу за почесний трофей.

Упродовж тривалої спортивної дистанції у групі лідерів було тісно, деякий час турнірну таблицю очолювали іршавчани, через декілька турів до лідерів майже впритул наблизилась амбітна команда Рахова. Та все ж досвід і професійна майстерність взяли гору над усіма іншими чинниками. Саме завдяки їм, лідери, зберігши сили, в останні двам тури набрали макесимум очків.

У підсумку виявилось, що ужгородська команда, набравши 17,5 очків, лише на півочка переможно випередила іршавчан.

Команда “Вікторія” (Іршава) з 17 очками виборола друге місце.

Третє почесне місце зайняла команда “Паланок” (Мукачево) – 14,5 очків.

Звитяжний виступ ужгородців став можливий завдяки високій спортивній мотивації, вольовому настрою і командному духу.

Вагомий внесок до цього успіху зробили кмс Михайло Рішко, кмс Михайло Кичера, кмс Йосип Ганич, кмс Галина Віхніна.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками обласної федерації шашок.