"Заріцька сенсація" в Бобовищі

У матчі 11-го туру чемпіонату краю в неділю, 19 серпня ДЮСШ Тячів вдома приймав концгазівський «Витязь». Господарі хоч і змогли першими відкрити рахунок у матчі, завдяки голу Олександра Іванчо на 32-й хвилині, проте вже в другій половині Вячеслав Ковтан з пенальті зрівнює результат, а на 72-й хвилині Едуард Дзьоба виводить концгазівців уперед . Тож 1:2 ДЮСШ Тячів поступається (юнаки – 1:4).

Також відбулися матчі у східній і західній зонах першої ліги. До вашої уваги результати матчів та розташування команд у турнірній таблиці.

Східна зона, 12-й тур: ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 6:2 (юнаки - 2:1);

ФК «Терново» – ФК «Авангард» (Тересва) – 1:3 (2:2);  ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «В.Копаня» – +:- (0:3); ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «В.Бичків» – 3:1 (7:1); ФК «Іза» – ФК «Вишково» – 6:0 (4:0). Матч ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Золотарьово» – перенесено на резервний день (27 вересня).

Розташування команд: «Карпати» - 31 очко; «Вишково» - 26; «Говерла», «Вікторія» - 24; «Копаня» - 20; «Іза» - 18; «Авангард» - 16; «Діброва» - 14; «Золотарьово» - 13; «Терново» - 10; «Бичків» - 7; «Бедевля» - 3.

Західна зона, 14-й тур:  «Гірник» (Рокосово) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 1:0 (1:6);

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 1:2 (0:3);

ФК «Бобовище» – ФК «Заріччя» – 0:1 (2:0); ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Сільце» – 4:1 (0:2);

ФК «Н.Коропець» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:1 (6:0). Матч ФК «Дерцен» – ФК «Колос» (Іванівці) не відбувся через зняття дерценської команди з чемпіонату.

Турнірне становище: «Колос» (Іванівці) - 31 очко; «Н.Коропець», «Бобовище» - 28; «Дерцен» - 26; «Колос» (Ракошино) – 24; «Заріччя» - 23; «Боржава» - 19; «Гірник» -11; «Сільце» - 10; «Карпати» - 9; «Невицький замок» - 7; «Фаворит» - 4.

Наступні тури пройдуть 25-26 серпня (субота-неділя).