Мирослав Бабяк, ФК "Ужгород": Ми дали можливість зіграти кожному футболісту

У суботу, 26 серпня, на ужгородському «Автомобілісті» ФК «Ужгород» проведе матч з СК «Хмельницький». Початок о 17:00.

• Нічия у третьому турі в Острозі і дебютне очко в чемпіонаті Ви, певно, сприймаєте більше як негатив, аніж здобуток. Позаяк ще у першому таймі ФК «Ужгород» створив, щонайменше, три гольові і шість небезпечних моментів…
  • Шкода, що при такій грі ми втратили два очки. Команда створила більш, ніж достатньо епізодів для взяття воріт. Ми володіли м’ячем у чотири рази більше. Жахливе поле. У нас такого в районному чемпіонаті нема. Було надзвичайно складно грати в пас. А суперники просто тягнули час і, як підсумок, досягли бажаного результату. Чого не можу сказати про своїх підопічних.
  • Уже в перерві Ви зробили чотири заміни. У другому таймі випустили і п’ятого гравця. Тобто усі, хто приїхав до Острога, мали можливість зіграти.
  • У нас завдання – награти колектив. Ми могли виграти цю гру. Але в нас інші пріоритети. Було б не правильно, якби хтось із футболістів, проїхавши 520 кілометрів, не зіграв.
  • Ваші суперники у першому таймі перейшли свою половину поля всього кілька разів. Ви повністю контролювали гру. Чого усе ж не вистачило, аби здобути три очки: фарту, досвіду, рівного поля?
  • Усі, перераховані Вами чинники вплинули на кінцевий результат. У порожні ворота з метра не влучити, чи влучити у воротаря – поле вплинуло? Ні, фарту й досвіду забракло. Віддати точний пас низом – потрібен фарт? Теж ні, треба газон рівний. Плюс до всього острозькі футболісти півтайму на полі валялись. Я ще такого в житті не бачив.
  • На 90-ій хвилині сфолили на Івану Ковачу в штрафній. Я це бачив на відеоповторі. Будете коментувати цей епізод?
  • Можна було б згадати і момент, коли м’яч перетнув умовну лінію воріт. Бо її абсолютно не видно було. Але знову ж таки усе упирається в якість поля. А дії арбітрів я коментувати не хочу. Їм видніше, певно, було.
  • Когось із футболістів за підсумками цього матчу виокремити можете?
  • Футболісти віддались повністю грі, вони прагнули перемоги. Ми дійсно дружня команда. Тому нікого не хочу виокремлювати. Усі молодці.
  • Наступний поєдинок «Ужгород» проведе вдома із «Хмельницьким». Можливо, у цьому матчі Ваші підопічні здобудуть три очки?
  • Я не можу сказати на усі сто відсотків, що ми переможемо. Але зробимо усе для цього.

Нагадаємо, наступний поєдинок у рамках чемпіонату України з-поміж аматорів ФК «Ужгород» проведе 26 серпня на ужгородському «Автомобілісті» з СК «Хмельницький» о 17:00.