«Перший кар’єрний крок»: стартує набір на програму стажування студентів УжНУ в Ужгородській міськраді

«Перший кар’єрний крок»: стартує набір на програму стажування студентів УжНУ в Ужгородській міськраді
У рамках реалізації «Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Ужгородською міською радою» оголошується набір студентів на програму стажування «Перший кар’єрний крок».

 

Відповідно до рішення міськвиконкому від 28.03.2018 року «Про порядок проведення стажування студентів Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» в Ужгородській міській раді», студенти, які успішно пройдуть стажування, будуть зараховані до кадрового резерву Ужгородської міської ради. При цьому їм буде надаватися перевага за інших рівних умов між кандидатами, які будуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад, але не проходили стажування, при прийнятті осіб на роботу до органів місцевого самоврядування.

Термін, передбачений для проходження стажування, – два місяці. Стажистами можуть бути студенти УжНУ, що здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” (як вийняток можуть також допускатися студенти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та продовжують навчатися на наступному ступені вищої освіти.  Стажування у структурному підрозділі Ужгородської міської ради відбуватиметься  за спеціальністю, за якою здобувається освіта, на визначених договором про стажування умовах у вільний від навчання час. 

Для проходження стажування кандидат повинен заповнити аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради у розділі «Стажування» (посилання), зазначаючи своє прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання та електронну поштову адресу. Аплікаційну форму згідно з визначеним зразком можна подавати у 2 етапи: до 01 березня та 01 жовтня кожного року. Про дату проведення співбесіди аплікант буде повідомлений у телефонному режимі.

Після успішного проходження співбесіди студенти вищого навчального закладу подають до служби персоналу та спецроботи Ужгородської міської ради заяву на проходження стажування.

Перший набір передбачає залучення студентів таких структурних підрозділів університету: біологічного, географічного, інженерно-технічного, економічного, юридичного та філологічного факультетів, а також факультетів іноземної філології, інформаційних технологій, історії і міжнародних відносин та суспільних наук.

uzhnu.edu.ua

 

18 вересня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*