Редакційно-видавнича рада УжНУ провела перше засідання в новому навчальному році

Редакційно-видавнича рада УжНУ провела перше засідання в новому навчальному році
Перше в новому навчальному році засідання Редакційно-видавничої ради відбулося 17 вересня.

 

Головуючий - проректор з наукової роботи, професор  Ігор Студеняк привітав членів редакційно-видавничої ради з початком нового навчального року. Відтак він зазначив, що відповідальних редакторів та секретарів періодичних фахових видань університету чекає надзвичайно важлива робота,  адже згідно з вимогами наказу МОН «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» від 15.01.2018 року №32 потрібно буде протягом найближчого часу усі фахові видання УжНУ привести у відповідність до зазначених у цьому Порядку вимог.

Головний редактор двох періодичних видань – збірників наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» та «Міжнародний науковий вісник», директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень Іван Артьомов поділився досвідом роботи з підготовки названих видань до розміщення на платформі «Наукова періодика України» і присвоєння їм цифрового ідентифікатора DOI.

Члени редакційно-видавничої ради обговорили і рекомендували до друку три видання, зокрема: Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Медицина». Випуск 1 (57); збірник наукових праць «Сучасні дослідження з іноземної філології». Випуск 16; монографію «Фінансове забезпечення регіонального розвитку в умовах децентралізаційних та євроінтеграційних процесів», підготовлену колективом авторів у межах науково-дослідної теми кафедри фінансів і банківської справи ДВНЗ «УжНУ» (номер реєстрації НДР в УкрІНТЕІ: № 0115U007117).

Андріана Бродич, секретар Редакційно-видавничої ради УжНУ

 

18 вересня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*