Юні футболісти Ужгорода не зустріли серйозного спротиву з боку однолітків із Сільця

ДЮФЛ Закарпаття. ДЮСШ-Зінедін розпочинає з перемоги.

У першому турі Зінедін доволі легко справився із суперником із Іршавщини. Абсолютна перевага підопічних Балажинця втілилась лише у чотири голи – по два у кожному з таймів. Проте гра проходила лише на одній половині поля.

На початку зустрічі відзначився Ерік Калінець. Незадовго до перерви реалізував вихід один один Ярослав Караман.

У другому таймі були і стійка, і поперечка воріт гостей. Попович та Салай змарнували декілька хороших нагод. А забити вдалось знову Калінцю, який оформив дубль. Четвертий гол на рахунку Василя Цигака, який впродовж матчу змінив декілька позицій на полі, починаючи гру в ролі захисника.

Дебют юних зінедінівців у ДЮФЛ Закарпаття виявився більш ніж вдалим, благо суперник дозволяв робити все, що завгодно.

ДЮСШ-ЗІНЕДІН U-13 Ужгородськ. р-н - СК СІЛЬЦЕ U-13 Сільце 4:0

Голи: Калінець, 8, 32, Караман, 19, Цигак, 39.

У поєдинку старших команд було трохи більше конкурентної боротьби, в більшій мірі в першому таймі, який завершився без голів.

Тільки-но почалась друга половина тайму, як Василь Симочко одразу ж забив. Зовсім скоро нападник Зінедіна реалізовує другу із своїх численних можливостей. Постійні загострення біля воріт Сільця ще двічі завершались результативно - гравці, які вийшли на заміну довели рахунок до розгромного. Думнич замкнув простріл з лівого флангу на дальній стійці – 3:0. Кешкентій забив ударом з 12 метрів – 4:0.

Команда Михайлі Іваниці стартує у ДЮФЛ Закарпаття із розгромної перемоги.

ДЮСШ-ЗІНЕДІН U-15 Ужгородськ. р-н - СК СІЛЬЦЕ U-15 Сільце 4:0

Голи: Симочко, 36, 41, Думнич, 53, Кешкентій, 62.

Джерело: ЛОБДА