"Ужгород" перериває серію поразок у аматорах

Лише в 11-му турі аматорської ліги України «Ужгород» у виїзному протистоянні з ДЮСШ Тернопіль зумів перервати три матчеву серію поразок. Підопічні Мирослава Бабяка перемогли переконливо господарів з рахунком – 6:1.

Причому першими пропустила саме наша команда, але доволі швидко зібралася і вже в першому таймі в ворота тернопільчан провела три м’ячі. Михайло Дудаш та Вадим Ференцик «постаралися». Михайло Дудаш в другій половині зустрічі ста автором хет-трику, ще по голу забивають Антон Предчук та Сергій Машталір.

Тож впевнена перемога – 6:1.

Вже в середу, 3 жовтня  ужгородці в рідних стінах зіграють перенесений матч 18-го туру  із лідером крайового чемпіонату виноградівським «Севлюшем», а в неділю, 7 жовтня в аматорській лізі країни прийматимуть оржівський ОДЕК.