Студентська Спартакіада УжНУ стартувала. Перші підсумки

Напередодні, 4 жовтня, на березі річки Уж розпочалась 69-та Спартакіада серед студентів УжНУ.

Проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король привітав усіх учасників та побажав успіху, гарного проведення часу, а найкращим – перемоги.

Розпочали з нагородження переможців минулорічної 68 спартакіади. 3 місце дісталось Природничо-гуманітарному коледжу, 2 місце – фізичному факультету, заповітне 1 місце – факультету здоров’я та фізичного виховання.

У спартакіаді взяли участь 19 факультетів, Українсько-угорський навчально-науковий інститут та Природничо-гуманітарний коледж. Спартакіада складається з 10 видів змагань. Розпочали спартакіаду, вже за традицією, легкоатлетичним кросом, для дівчат – 500 м, для хлопців – 1 км. У склад команди входять 4 учасники.

Цього року участь у спартакіаді взяла рекордна кількість спортсменів з майстерною фізичною підготовкою. Дівчата, які вибороли призові місця у легкоатлетичному кросі, кілька тижнів тому повернулися з чемпіонату України з легкої атлетики. А на спартакіаді Мирослава Цап посіла 3 місце, Едіта Ковач2 місце, а виборола перемогу Наталія Мага. Всі призерки студентки факультету здоров’я та фізичного виховання.

Змагання з легкоатлетичного кросу на 1км серед хлопців теж знайшли своїх переможців. 3 місце виборов Павло Клим, студент факультету здоров’я та фізичного виховання, 2 місцеВасиль Дьордь, студент юридичного факультету та 1 місцеРоман Петрус, студент факультету здоров’я та фізичного виховання.

А командні місця розподілились таким чином: 1 місце – факультет здоров’я та фізичного виховання; 2 місце – природничо-гуманітарний коледж; 3 місце – фізичний факультет; 4 місце – факультет туризму та МК; 5 місце – факультет суспільних наук; 6 місце – біологічний; 7 місце – юридичний; 8 місце – інженерно-технічний; 9 місце – медичний; 10 місце – математичний факультет; 11 місце – факультет інформаційних технологій; 12 місце – МЕВ; 13 місце – стоматологічний факультет; 14 місце – хімічний факультет; 15 місце – економічний факультет; 16 місце – географічний факультет. А команди факультетів, які не з’явились на змагання, за положенням посіли останнє 21 місце – медичний факультет № 2, філологічний факультет, ФІФ, Україно-угорський ННІ, факультет історії та МВ.