"Ужгород" вдома не встояв перед ОДЕКом

У 10-му турі чемпіонату аматорської ліги України «Ужгород» вдома приймав оржівський ОДЕК (Рівненська область).

ОДЕК – команда, яка знаходиться серед квартету лідерів, в минулому сезоні оржівці – бронзові призери чемпіонату. В активі колективу з Рівненщини  й титул чемпіонів аматорської ліги в сезоні 2013 року. Тож ОДЕК -  наддосвідчена команда, а «Ужгород» - дебютант серед аматорів. Можливо, саме цей фактор  і став ключовим у матчі.

Хоча майже півгодини ужгородці «тягалися» з оржівцями на рівних. Та на 28-й хвилині оборонці дозволили нападнику ОДЕКа увірваватися в карний майданчик – кіпер «Ужгорода» кинувся в ноги гравцю суперника, одна к в м’яч не зіграв, а заробив пенальті, який гості точно реалізували. А до кінця першого тайму господарі пропустили ще один м’яч.

Друга половина тайму, хоч і тривала в більшості в середній частині поля, проте, більш гостро діяли саме гості. У другій половині гості також зуміли двічі вразити ворота ужгородців. Тож 0:4 з таким результатом завершився цей матч.

У турнірній таблиці «Ужгород» і надалі зберігає за собою сьому сходинку.

Наступний матч, який пройде 14 жовтня «Ужгород» зіграє на виїзді в Коломиї проти місцевого «Покуття».