“Безпечне місто Ужгород”, або що дасть створення програми відеоконтролювання в місті

“Безпечне місто Ужгород”, або що дасть створення програми відеоконтролювання в місті
Першим питанням сьогодні на черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради розглянули та погодили Програму “Безпечне місто Ужгород на 2019-2022 роки”.

 

Програма впровадження інформаційно-телекомунікаційної, автоматизованої системи включає систему відеоспостереження, відеоконтролювання і програмний комплекс на життєво важливих об’єктах та об’єктах захисту на території Ужгорода.

Вона необхідна для інформаційно-аналітичного та оперативного прийняття управлінських рішень і організації взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами внутрішніх справ з метою попередження, припинення та ліквідації кризових ситуацій криміногенного, терористичного, природного й техногенного характеру.

Створення Системи “Безпечне місто Ужгород” дозволить запобігати кризовим ситуаціям шляхом оснащення об’єктів захисту та критично важливих об’єктів технічними засобами моніторингу (відеоспостереження та відеоконтролю); ефективно моніторити поточну обстановку за рахунок використання системи відеоспостереження та відеоконтролювання і надання інформації для дій територіальних органів виконавчої влади, органів внутрішніх справ і посадових осіб адміністрацій об’єктів з масовим перебуванням людей, що забезпечує своєчасність прийняття управлінських рішень.

Також враховуючи кількість злочинів, які скоюються у громадських місцях, метою Програми є підвищення ефективності роботи органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку на території міста, профілактики злочинності, боротьби з нею, охорони прав, свобод і законних інтересів мешканців міста та посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування у протидії всім формам злочинності в інтересах територіальної громади.

Згодом Програму внесуть також на розгляд сесії Ужгородської міської ради.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

10 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*