Яку безоплатну правову допомогу можуть отримати учасники бойових дій Закарпаття?

Яку безоплатну правову допомогу можуть отримати учасники бойових дій Закарпаття?
Закон України «Про безоплатну правову допомогу» гарантує усім ветеранам війни, а також особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" право на безоплатну первинну та безоплатну вторинну правову допомогу, а саме:

 

- надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань;

складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації;

захист у кримінальному провадженні;

здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

складення документів процесуального характеру.

Куди звертатись за безоплатною правовою допомогою?

Для забезпечення громадян безкоштовними правовими послугами в Україні вже кілька років діє система органів безоплатної правової допомоги, яка включає регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також бюро правової допомоги. Отже, щоб отримати правову консультацію, або ж навіть послуги безкоштовного адвоката, необхідно звернутись до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги, яке знаходиться за місцем проживання заявника. Координати усіх центрів та бюро на території Закарпатської області можна знайти на сайті Закарпатської юстиції за цим посиланням: https://zakjust.gov.ua/bezoplatna-pravova-dopomoha. Крім того, громадяни можуть звернутися за телефоном 0 800 213 103 до Єдиного контакт центру системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України).

Валентина Хаща, начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Закарпатській області

 

10 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*