"Ужгород" повернув борг "Рочину"

ФК «Ужгород» завершував першу частину сезону в аматорській лізі України з футболу виїзним матчем з соснівським «Рочином».

Перший поєдинок у рідних стінах ужгородці програли «рочинцям», тож мали борг перед ними, а тим паче хотіли піти на перерву на мажорній ноті.

Підопічні Мирослава Бабяка не дали господарям нав’язати свою гру в першому таймі, а впевнено вели оборонні дії й гостро контратакували.

В другій половині поєдинку чудово на останньому рубежі відіграв воротар «Ужгорода» Юрій Славік. А на 77-й хвилині матчу Антон Предчук зумів дальнім ударом вразити ворота рочинців. Як виявилося цей гол став єдиним у матчі й відповідно приніс перемогу закарпатцям.  Тож в піднесеному настрої команда Андрія Андріїва піде на зимові канікули. Правда , в цьому році ужгородці ще зіграють заключний матч в рамках чемпіонату Закарпаття з мукачівським МФА.

Інші матчі 13-го туру завершилися так: ФК «Малинськ» - «Карпати» (Галич) – 2:0; СК «Хмельницький» - ОДЕК (Оржів) – 1:7; «Тернопіль-ДЮСШ» - «Кристал» (Чортків) – 0:4.

Турнірне становище: «Карпати» - 22 очки; ОДЕК, «Покуття», «Малинськ» – 21;  «Агрон» - 18; «Рочин» - 17; «Ужгород» - 12; «Кристал» - 10; «Тернопіль-ДЮСШ» - 4; СК «Хмельницький» - 1.

Наступний тур в аматорській лізі «Ужгород» пропускає, тож відновить свої виступи в чемпіонаті вже в наступному році в другій половині чемпіонату серед аматорів.