У найстаршому виші Закарпаття рекомендували до зарахування ще понад 90 іноземних абітурієнтів

У найстаршому виші Закарпаття рекомендували до зарахування ще понад 90 іноземних абітурієнтів
На черговому засіданні Вченої ради Ужгородського університету погодили низку питань, затвердили положення, схвалили ліцензійні та акредитаційні матеріали. Крім іншого, затвердили критерії для кандидатів на почесне звання «Заслужений професор Ужгородського національного університету», лауреат якого матиме 30-відсоткову доплату до посадового окладу.

 

Таємним голосуванням на посаду завідувачки кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції обрали доктора історичних наук Єву Кіш, підтримали рекомендованих атестаційною комісією кандидатів, котрі балотувалися на здобуття вчених звань.

Володимир Смоланка

Володимир Смоланка

Крім того, члени Вченої ради рекомендували осіб до зарахування в докторантуру, затвердили теми наукових досліджень докторантів, навчальні плани здобувачів вищої освіти, уточнили теми дисертаційних досліджень.

Жваве обговорення викликало питання, що стосувалося Положення про почесне звання «Заслужений професор Ужгородського національного університету». Загалом, члени Вченої ради схвалили такі критерії надання відзнаки:

  • 30-річний стаж роботи у виші, із них не менше десяти — на штатних посадах професора або завідувача кафедри, проректора, ректора УжНУ; на посадах завідувача (начальника) науково-дослідного відділу (відділення, сектора, лабораторії), головного наукового співробітника, провідного наукового співробітника, ученого секретаря;
  • підготовка претендентом не менше 5 кандидатів (докторів філософії) і докторів наук;
  • особливі заслуги в підготовці науково-педагогічних кадрів і створенні наукових шкіл, розвитку наукових досліджень, виданні наукових праць у провідних іноземних та національних виданнях; популяризації освітньої, наукової та виховної діяльності університету, створення позитивного іміджу вишу.

Заслужений професор УжНУ отримуватиме доплату в розмірі 30% його посадового окладу.

Під час засідання також затвердили положення про систему внутрішнього забезпечення якості освіти УжНУ, про особливості якої розповідав екс-міністр освіти і науки України Сергій Квіт у контексті відзначення 73-ї річниці нашого вишу, та ліцензійні справи спеціальностей бакалаврату «Дошкільна освіта», «Філологія» для філії УжНУ у Львові.

Відтак на зібранні приймальної комісії УжНУ, що відбулося одразу після засідання Вченої ради, рекомендували до зарахування на «контракт» вступників третьої хвилі, а також понад 90 громадян іноземних держав на медфак № 2 та одного — на стоматологічний факультет. Відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват зауважив, що до наступного засідання підрозділам потрібно надати вагові коефіцієнти для кожної оцінки ЗНО або вступних іспитів.

Чергові засідання Вченої ради, приймальної та стипендіальної комісій заплановані на 19 листопада.

 

31 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*