Закарпатська ДФС про порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації

Закарпатська ДФС про порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації
Обласні податківці інформують.

 

Публічною інформацією відповідно до Закону є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.

Доступ до публічної інформації забезпечується шляхом:

1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:

- в офіційних друкованих виданнях;

- на офіційному веб-порталі ДФС, субсайтах територіальних органів ДФС офіційного веб-порталу ДФС;

- на єдиному державному веб-порталі відкритих даних;

- на інформаційних стендах у приміщеннях органів ДФС;

- будь-яким іншим способом;

2) надання інформації за запитами на інформацію.

Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи в усній чи письмовій формі, особисто від запитувача або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом або по телефону.

Оформляється запит в довільній формі та повинен містити:

- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит на інформацію, якщо запитувачу це відомо;

- підпис і дату за умови подання письмового запиту на інформацію.

У разі якщо з поважних причин (особа з інвалідністю, особа з інвалідністю внаслідок війни) особа не може подати письмовий запит на інформацію, його оформлює суб'єкт реєстрації та координації із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону в запиті на інформацію та надає копію цього запиту особі, яка його подала.

На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відмітка про отримання цього запиту і ця ж копія повертається запитувачу.

Структурні підрозділи, які володіють запитуваною інформацією, надають у визначені Законом строки достовірну, точну та повну інформацію за запитами на інформацію.

Звертаємо увагу, що для спрощення процедури оформлення письмового запиту на інформацію запитувач може використати відповідну форму для подання запиту на отримання публічної інформації, якою володіють органи ДФС (далі - Форма запиту).

Довідково: зазначену Форму запиту можна отримати в приміщенні Головного управління ДФС у Закарпатській області або на офіційному субсайті у розділі "Публічна інформація" (http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/) або ж заповнити Форму запит в електронному вигляді.

ДФС у Закарпатській області

 

13 листопада 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*