Футзал в Ужгороді: українки здолали словацьких збірниць

7-8 грудня в спорткомплексі «Зінедін» збірна України з футзалу, яка готується до фінальної стадії Євро-2019 зіграла два товариські матчі проти збірної Словаччини.

У першому матчі українки перемогли своїх суперниць із рахунком 3:0.

На 9-й хвилині після небезпечної атаки збірної Словаччини порожні ворота нашої збірної в яскравому стрибку врятувала Анна Шульга, а за дві хвилини саме їй вдалося вивести синьо-жовтих вперед. На початку другої половини команді Олега Шайтанова вдався доволі швидкий гол. Після прострілу Сніжани Воловенко м’яч у свої ворота зрізала захисник словацької збірної Зіта Банікова. А на останніх секундах наша команда зуміла відзначитися втретє. Заключний гол у зустрічі на рахунку Олени Павленко.

В другій зустрічі наша збірна  вколотила в ворота словачок вісім м’ячів, пропустивши у власні всього один.  Анна Сидоренко оформила хет-трик, а її партнерка Ірина Майбородіна — дубль. Два м’ячі на рахунку Юлії Форсюк, один раз відзначилася Анна Шульга. Словачки  лише під завісу зустрічі відповіли голом-престижу.