5-й тур Ужгородської футзальної ліги позаду: які результати?

У суперлізі в матчі «Вопак» – «Олімпік» першими зуміли відкрити рахунок гравці «Вопака», проте «Олімпік» уже до кінця першого тайму вів у рахунку в чотири м’ячі. Та вже в другому таймі олімпійці дозволили «Вопаку» відіграти три голи, та все ж перевагу втримали – 5:6.

Одним із найцікавіших двобоїв цього вікенду стала зустріч «Вікінга» з «Кам’яницею».  Гравці «Кам’яниці» виглядали «свіжішими» й проводили разючі атаки. А при рахунку 3:1 головний бомбардир вікінгів Дудаш жорстко сфолив на гравця кам’янецької команди, за що отримав червону картку. За три хвилини до завершення гри «Вікінг» зняв воротаря і вийшов п’ятий польовий гравець, це їм допомогло відквитати два голи, проте гол Крістіана Сегедія у пусті ворота зі своєї половини поля поклав крапку на всіх намаганнях «Вікінга» врятувати матч. Тож перемога «Камяниці» – 5:3

Найрезультативніша нічия у цьому сезоні була зафіксована у матчі «Юніпов» – УТЕІ – 6:6. УТЕІ навіть одне здобуте очко дозволило піднятися одразу на дві позиції та посісти третю сходинку.

Матч «Медея» – «Ужнет» перенесений.

Турнірне становище: «Медея»,  «Олімпік» – 12 очок; УТЕІ – 7;УЖНЕТ – 7; «Кам’яниця» – 6; «Вікінг» – 6; «Юніпов» – 3; «Вопак» – 1.

У вищій лізі одразу два матчі завершилися з одноковим результатом 2:2: «Худльово» – «Штурм» та «Коритняни» з «Судмедекпертизою».

У поєдинку «Перечин» – «Невицький замок» перечинці більше контролювали м’яч, а за сім хвилин до завершення гри ціною ушкодження основний воротар перечинців Василь Мучичка врятував свої ворота після удару впритул від Мілана Гартманна і не зміг продовжити гру. Одразу ж Перечин зусиллями свого головного бомбардира Головея забив, а далі довів рахунок до розгромного 5:1.

Матч «Беркут» – «Епіцентр» перенесений.

Турнірне становище: «Беркут»,  «Перечин» - 10; «Епіцентр» - 9; «Худльово» - 7; «Штурм» - 4; «Коритняни», СМЕ – 4; «Невицький замок» - 3.

У першій лізі чергову перемогу здобули юні тімвірівці, які збільшили відрив від найближчих переслідувачів до шести очок «Тімвір» – «Будівельник» – 4:2.

Трохи більше тайму «Фенікс» гідно протистояв лідеру «Рятівнику» та рятівники на класі зуміли довести гру до чергових трьох балів – 4:7. «Інваспорт» лише в 5-му турі здобуває першу перемогу над міжгірським «Шипотом» – 2:1, а «Трактор» здолав «Сторожницю» з рахунком 5:3.

Турнірне становище: «Рятівник», «Тімвір» – 15; «Трактор» – 9; «Будівельник» – 7; «Шипіт» – 4;  «Сторожниця», «Фенікс», «Інваспорт» – 3.

У другій лізі результативним виявилося головне протистояння КС «Ужгород» – «Лугош», спочатку повели гравці  КС «Ужгород», однак, у другому таймі «лугошці» зуміли вийти вперед і здобути перемогу – 8:6

В інших матчах маємо такі результати: «ЗІНА» – «Ужнет +» – 13:4; «Імперія» – «Ядзакі» – 4:3;  «Прімалекс» – «Верховина» –  3:5.

Турнірне становище: «Лугош» – 15; «ЗІНА» – 13; «Ужнет+» – 9; «Верховина» – 8; КС «Ужгород» – 7; «Імперія» – 6; «Прімалекс»,  «Ядзакі» – 0.