Ужгородська футзальна ліга: яка ситуація після матчів сьомого туру

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри сьомого туру УФЛ.

СУПЕРЛІГА (ЗОНА ДРУГОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ)

«Олімпік» – «Ужнет» – 4:4

Голи: Бобаль 3, 35, Русин Є. 12, Костик 16 – Дзюбенко 10, 39, Білан 18, Мирончук 31.

Цей двобій став центральним у сьомому турі, адже зустрічалися команди з топ-3. «Олімпік» діяв активніше і більшість ігрового часу був попереду, однак «Ужнет» відзначився непоступливістю і постійно відігравався. Доля зустрічі вирішувалася у завершальній 10-хвилинці: команди обмінялися точними ударами Бобаля та Дзюбенка і завершили матч

внічию – 4:4.

«Юніпов» – «Кам’яниця» – 6:6

Голи: Богач 8, 27, Боішко 20, Повхан 28, 29, 35 – Мицька 5, 13, Опаленик М. 18, 26, Блага 25, 37.

Команди подарували вболівальникам яскравий поєдинок, у якому інтрига жила до фінального свистка. На початку другого тайму «Кам’яниця» була попереду 2:5 і здавалося, що вона доведе справу до перемоги. Але іншої думки були футболісти «Юніпов». Господарі провели чудову 8-хвилинку і не тільки вирівняли становище, а й вийшли вперед (6:5). Проте втримати переможний результат їм не вдалося. «Кам’яниця» за три хвилини до завершення поєдинку встановила паритет.

«Вікінг» – «УТЕІ» – 2:1

Голи: Роботишин 7, Лазар 18 – Костик 40 (а.г.).

Господарі зі стартових хвилин заволоділи ініціативою і зусиллями Роботишина повели в рахунку. А наприкінці першого тайму Лазар подвоїв перевагу своєї команди. «Вікінги» контролювали хід зустрічі й довели справу до перемоги. Автогол Костика на завершальній хвилині зустрічі не вплинув на підсумковий результат. Часу, аби відігратися, в «УТЕІ» не залишилося.

«Медея» – «Вопак» – гра не завершена

Через неспортивну поведінку гравців судді були вимушені зупинити матч після першого тайму. Рішення та результат поєдинку буде оприлюднено згодом.

ВИЩА ЛІГА

«Невицький замок» – «СМЕ» – 5:5

Голи: Ганчак 4, 32, Волонтир 16, 33, Фанта 22 (а.г.) – Микульця 17, 19, Ішак 24, 35, Гряділь 33.

«Невицький замок» та «СМЕ» довели, що протистояння команд із нижньої частини турнірної таблиці також бувають цікавими. Обидва колективи прагнули перемогти і покращити своє становище. На майданчику було багато боротьби і гольових моментів. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию – 5:5.

«Коритняни» – «Перечин» – 3:5

Голи: Ковтан 10, 20, 35 – Головей 4, Щербанич 18, Кузьма 30, Ляховець

34, Фрайтик 37.

Вийшов цікавий та конкурентний двобій. Коритнянці двічі відігравалися і були близькими щоб відібрати очки в одного із лідерів чемпіонату, однак наприкінці матчу гості додали і довели справу до переможного підсумку гри.

«Штурм» – «Епіцентр» – 4:2

Голи: Ковач 6, Кукрі 9, 32, Клочанко 28 – Баб’як 7, Турега 35.

Господарі провели хорошу гру й здобули важливу перемогу. «Епіцентр» завдав по одному результативному удару в кожному з таймів, чого виявилося недостатньо, щоб нав’язати супернику серйозну боротьбу. Завдяки цій вікторії «Штурм» покинув крайню сходинку турнірної таблиці.

«Беркут» – «Худльово» – 6:5

Голи: Делеган 2,6, 18, Ганкулич 25, Бобик 27, Мкртчян 36 – Турецький 1, Медведєв 5, 12, 30, Волошин 15.

«Худльово» дало справжній бій лідеру чемпіонату. Гості на високому рівні провели перший тайм і були попереду 3:4. А от у другій 20-хвилинці «Беркут» відчутно додав і зумів переломити хід протистояння на свою користь.

ПЕРША ЛІГА

«Трактор» – «Шипіт» – 3:3

Голи: Хом’як 9, 19, 39 – Мушка 4, Кривка В. 24, 34.

Гра вийшла цікавою і непередбачуваною. Обидва колективи сповідували атакуючий стиль гри і прагнули максимального результату. Уболівальники стали свідками шістьох забитих м’ячів, а лідер у рахунку змінювався тричі. Результативна нічия 3:3 – справедливий підсумок гри.

«Рятівник» – «Будівельник» – 6:5

Голи: Пустовіт 8, 39, 40, Товтин 19, Лукіяник 25, Бібіков 29 – Симкович, 12, Росул 13, 34, 36, Коципак 33.

Звітний двобій також можна віднести до одного із найвидовищніших у сьомому турі. На майданчику було багато ефектних голів, цікавих комбінацій та боротьби на кожному клаптику ігрового поля. «Будівельник» мав хорошу нагоду здобути перемогу, однак на завершальних хвилинах поєдинку втратив концентрацію і дозволив «Рятівнику» вибороти вольову звитягу.

«Тімвір» – «Фенікс» – 4:4

Голи: Пайдич 10, 19, Антошин Д. 11, Шкірта 38 – Іваниш 4, Борисенко 5, Шатан 17, Федчук 22.

Аутсайдер змагань – «Фенікс» – сенсаційно перервав переможну ходу «Тімвіра». Гості жваво розпочали гру й тримали високий темп протягом 40 хвилин. «Тімвірівці» були близьким до поразки, однак за кілька миттєвостей до завершення гри зуміли встановити паритет.

«Інваспорт» – «Сторожниця» – 2:12

Голи: Штулер 24, 25 – Маріаш 6, 21, 26, 35, 37, Тарапунець 10 (а.г.), Костик 12, 36, Куцик 17, 38, Кононенко 39, Демчишин 40.

«Інваспорт» ушосте в сезоні зазнав поразки. Цього разу від «Сторожниці». Гості зі стартових хвилин захопили лідерську позицію і за всіма показниками переважали свого опонента. Героєм зустрічі став Маріаш, на рахунку якого 5 результативних ударів.

ДРУГА ЛІГА

«Прімалекс» – «Імперія» – 6:4

Голи: Антал 4 (а.г.), Юдик,29, 30, 34, Король 32, Станко 39 – Антал 22, Зизич 19, 36, Янцо 23.

Обмінявшись результативними ударами, команди пішли на перерву. А от у другій половині зустрічі розпочався справжній бій. Команди діяли на зустрічних курсах і подарували вболівальникам низку забитих м’ячів. На 23-й хв. гості були попереду 1:3, однак зупинилися і дозволили супернику провести чотири результативні атаки протягом п’яти хвилин (5:3). Повернути собі лідерську позицію «Імперія» не змогла. «Прімалекс» довів справу до перемоги – 6:4.

«Ядзакі» – «Верховина» – 1:7

Голи: Бердніков 27 – Сеніна 6, 9, 36, 39, Томінець 8, Софілканич 37, Лютнянський 37.

«Ядзакі» так і не вдалося набрати залікові бали в першому колі змагань. Вони поступилися у сьомому матчі поспіль. На один результативний удар господарів гості відповіли сімома точними пострілами.

«КС Ужгород» – «Зіна» – 6:6

Голи: Ковач 2, 34, Матолчі 19, Черевка 33, 35, Іванов 40 – Данкулинець 19, 24, Качаєв Вол. 23, Качаєв Вас. 26, Чегіль 30.

Зустріч сусідів у турнірній таблиці проходила у захопливій та безкомпромісній боротьбі. Команди показали хорошу гру в нападі й подарували вболівальникам низку забитих м’ячів. Нічия 6:6 стала справедливим підсумком гри.

«Ужнет+» – «Лугош» – 4:7

Голи: Балуєв 6, 16, 28 – Грицкевич 16, 17, 32, 35, 39, Скунзяк 22, 36.

Господарі змогли скласти супернику серйозну конкуренцію, однак зачепитися за позитивний результат не вдалося. «Лугош» на високому рівні провів завершальну 10-хвилинку і здобув необхідний результат.