Святковий турнір із шашок: хто став кращим?

В Ужгороді відбувся святковий міський турнір з шашок, у якому взяли участь 12 спортсменів.

Змагання проходили за коловою системою, по 20 хвилин на партію обом учасникам. Окремі поєдинки були доволі напруженими. Найкраще виявився підготовленим до такого розкладу кмс Михайло Рішко (м. Ужгород), який фінішував із результатом 22 очки з 24 можливих. Першорозрядник Іван Дьордяй із результатом у 19 очок посів друге місце. Третім став кмс Михайло Кичера (с. Зарічево, Перечинський р-н) – 16 очок. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.

На завершеня ужгородські шашкісти підвели спортивні підсумки 2018 року і намітили план роботи до нового 2019 р.. У цілому ужгородські спортсмени виграли в обласних турнірах 12 разів, у 3-х були першими.