Закарпатці, повідомляйте про випадки корупції серед посадових осіб

Закарпатці, повідомляйте про випадки корупції серед посадових осіб
Фактами, що вказують на наявність корупційного правопорушення, можуть бути документи, що підтверджують витрачання коштів, посилання на журналістські розслідування у пресі, аудіо- чи відеозаписи, Ваші власні розслідування тощо.

 

ВІдтепер на електронну адресу [email protected] приймаються повідомлення від громадян про відомі їм факти вчинення посадовцями правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Йдеться про факти порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» особами, визначеними у статті 3 даного Закону, зокрема:

-   порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

-   запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

-   порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

-   порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

-   порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;

-   недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

-   порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

-   порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;

-   порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

У зверненні мають бути вказані контактні дані заявника (прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення), а також прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи. У тексті повідомлення вказується інформація про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, що можна перевірити. При наявності до заяви можна докласти докази на підтвердження викладених у ній обставин.

 

Джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

09 січня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*