Спортсмeни із Закарпаття взяли участь у Міжародних змаганнях з тхеквондо. Є результат!

Про це написала в Фейсбук на своїй сторінці ужгородка Наталія Качмар, мама однієї із спортсменок-учасниць.

Наталія Качмар написала:

"Спортсмeни із Закарпаття взяли участь у Міжародних змаганнях з тхеквондо ВТ "2-nd European President's Cup for Children", які проходили у місті Зіндельфінген (Німеччина).

Президентський кубок зібрав кращих спортсменів з 31 країни світу (США, Англія, Бельгія, Німеччина, Італія, Греція, Корея, Португалія, Іспанія) віком від 6 до 14 років.

За підсумками 2 днів змагань українські спортсмени здобули 23 медалі, з яких 11 - найвищої проби. Окрім того команда IFRFT-WTF, у складі якої виступали закарпатські тхеквондисти, перемогла у загальнокомандному заліку і посіла 1 місце.

Бажаємо українським тхеквондистам нових перемог і спортивних висот!"

Редакція uzhgorod.net.ua приєднується до щирих вітань! Успіхів нашим спортсменам і в майбутньому!