Жіноча суперліга триває: чим завершилося протистояння закарпатських гандболісток із галичанками?

Учора, 8 лютого, ужгородські «Карпати» в рамках 8-го туру чемпіонату України жіночої Суперліги в рідних стінах приймали чинного чемпіона – львівську «Галичанку». Львів'янки одразу ж почали доволі впевнено і вже до кінця першого тайму закинули майже вдвічі більше м’ячів від господарок – 8:15.

У другому періоді підопічні Віктора Чернова зуміли дещо скоротити відставання, однак наздогнати галичанок ужгородські гандболістки не зуміли. Тож поразка – 25:30.

У складі «Карпат» кращим бомбардиром стала Яна Готра, яка закинула в ворота суперника 10 м'ячів. У гостей 9 м'ячів на ліку Ілони Гайкової.

Завтра, 9 лютого, карпатівки матимуть шанс для реваншу в другому матчі туру об 11:00 в СК «Юність».

А в Одесі чоловіча команда «Карпати» в першому матчі 1/16 кубку України переграли місцеву команду ФГО «Одеса» - 30:23. Завтра відбудеться другий кубковий поєдинок.