«Кубок Закарпатія-2019»: чим завершилося протистояння лідерів?

Відбувся третій ігровий день дитячо-юнацького футбольного турніру «Кубок Закарпатія-2019» між командами вікових груп 2004 р.н. (U-15), який триває на стадіоні смт. Середнє.

Третього дня в поєдинку зійшлися фаворити – ужгородський СДЮСШОР та мукачівський МФА (Мункач). Гра, як і очікувалося, вийшла бойовою й завершилася з нічийним результатом – 1:1. Причому обидва м’ячі забивали мукачівці – один на 7-й хвилині у власні ворота, а відігратися змогли на 29 хвилині завдяки влучному пострілу Тараса Яримовича.

В іншому матчі УРДЮСШ-ДЮФШ «Зінедін» (Ужгородський район) розгромив однолітків «Минаю» – 9:1. Тож завтра ці ж команди вчергове зіграють між собою «Минай» та «Зінедін» за третє місце, а МФА та СДЮСШОР за почесний трофей. Початок матчів об 11:00 та о 12:30. Церемонія нагородження відбудеться о 14:00.