Cтартував чемпіонат та першість області з футболу Закарпатської області. Хто в грі?

Першими в бій вступили вищелігові колективи. У Середньому в двобої зійшлися претенденти на медалі – МФА «Мункач» (Мукачево) та ФК «Вільхівці». Слід зауважити, що мукачівці власне окрім чемпіонату краю виступають ще й у чемпіонаті України серед команд першої ліги U-19.

Мукачівці грали практично  перший тур на третій день після матчу в чемпіонаті України, який вони зіграли в середу, 10 квітня. Тим не менш, фізичні кондиції підопічних Віктора Ряшка виявилися значно кращими за своїх опонентів. Гравці МФА добре комбінували здійснювали швидкі переходи від оборони до атаки, а на 5-й хвилині заробили право на штрафний удар. Ігор Королевич подав, а Віталій Міклош зумів випередити вільхівських оборонців і головою переправив м’яч над кіпером  у дальній кут воріт – 1:0.

Після голу гра тривала на зустрічних курсах, однак без загострень. Гості великі надії покладали на стандарти – кутові та штрафні удари. Під час виконання яких до атак підключалися фактурні гравці «Вільхівців», однак, надійно грали оборонці та страж воріт МФА.

Та все ж під завісу першого тайму гості таки зуміли відзначитися після стандарту – подачу з кутового від Артура Апіяна на дальній стійці передачу замикав Мирослав Мудра, замість удару вийшла передача на дальню стійку, де вже в пусті ворота м’яч закотив Володимир Попадинець – 1:1.

Друга половина зустрічі також тривала за невеликої переваги господарів, які більше контролювали м’яч. З довгими розіграшами на власній половині поля після чого на ударні позиції виводили нападників. Та оборона гостей, та кіпер, із надзусиллями тримали натиск мукачівської команди. Та на 68-й хвилині під час виконання стандарту прогавили на дальній стійці Ігоря Тихненка, який головою таки зумів пробити воротаря гостей Віталія Гринишина – 2:1.

Далі хлопці заспокоїли гру, а гості мали можливість відновити рівновагу вже на доданих арбітром хвилинах під час виконання небезпечного штрафного, та виконання стандарту вийшло невдалим.

Тож МФА святкує дебютну перемогу в чемпіонаті області. Юнаки МФА також зуміли перемогти своїх візаві – 6:1

В інших матчах вищої ліги команди зіграли так: ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Витязь» (Концово) – 5:0 (6:1); ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Карпати» (Дубове) – 5:1 (2:0); ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Середнє» – 2:0 (юнаки – 1:0). ФК «Поляна» цей тур пропускає.

У першій лізі західної зони результати такі:ФК «Сільце» – ФК «Боржавське» – 2:1 (7:0); ФК «Боржава» (Довге) – ФК «ОК ДЮСШ Україна Невицький замок» (Невицьке) – 2:0 (0:0);ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Бобовище» – 2:1 (1:4); ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Н.Коропець» – 2:1 (1:1); ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 5:0 (7:1); ФК «Заріччя» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 2:1 (1:2).

У Східній маємо такі рахунки: ФК «Вишково» – ФК «Хуст» – 0:2 (0:1); ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 2:1 (1:0);  ФК «Іза» – ФК «Тячів» – 1:2 (0:4); ФК «Вонігово» – ФК «Терново» – 2:1 (1:0); ФК «Діброва» – ФК «Копаня» – 1:2 (4:0).