12-й тур чемпіонату Закарпаття з футболу: змінюються лідери та загострюється боротьба за перше місце

Упрдовж 6-7 липня у першій лізі відбувся 12-й тур чемпіонату Закарпаття з футболу, яким завершилося перше коло змагань.

У західній зоні найбільш цікавими поєдинками були матчі за участю лідерів двох «Колосів» - ракошинського та іванівського. Ракошинська команда грала на виїзді в «Бобовищі». Хоча гості й зуміли першими повести в рахунку, проте досвідчений Мирослав Бундаш швидко відновив статус-кво. Але на перерву таки переможцями пішли гості, які на 31-й хвилині реалізовують свою нагоду. Та в другому таймі господарі зуміли зорганізуватися й вколотили три м’ячі в ворота лідера західної зони.

Спочатку з пенальті Михайло Калій відновив рівновагу, а далі на 81 та 87-й хвилинах матчу бобовищанці проводять два м’ячі й роблять переможний камбек – 4:2 (юнаки – 0:0). Осічкою ракошинців миттєво скористався найближчий конкурент «Колос» (Іванівці), останні, хоч і перебували в статусі гостьової команди через дискваліфікацію стадіоні в Нижньому Коропці проводили виїзний поєдинок у рідних стінах з ФК «Н.Коропець». А рідні стіни та ослаблений склад номінальних господарів через дискваліфікацію ключових футболістів суттєво допомогли іванівському колективу досягти бажаного результату – 4:1 на свою користь (юнаки – 2:2). ФК «Сільце» на виїзді впевнено перемагає представника Виноградівщини – ФК «Боржавське» з рахунком – 4:1.

У поєдинку «Невицький замок» – «Боржава» (Довге) за рівної гри вікторію таки здобувають господарі. Хоча довжанська команда повела ще в першому таймі,але «Невицький замок» швидко відігрався. А на 76-й хвилині невиччани залишилися в меншості, та тим не менш на 84-й хвилині атака господарів завершилася взяттям боржавських воріт. Тож – 2:1 вольова перемога «Невицького замку» (юнаки – 4:0). ФК «Заріччя» ніяк не може вийти на попередній рівень. Здавалося, що нічия в минулому турі зі своїми сусідами додасть їм впевненості. Однак поєдинок у Новому Давидкові з місцевим ФК «Ф.Медвідя» приніс чергове розчарування заріцьким вболівальникам. Із рахунком – 4:1 новодавидківці святкують перемогу, дозволивши гостям провести лише гол престижу наприкінці зустрічі (юнаки – 4:0). ФК «Сокіл» (Кінчеш) – вихідний.

Турнірне становище: «Колос» (Іванівці) – 29; «Колос» (Ракошино) – 28; «Бобовище», «Сокіл» (Кінчеш) – 20; «Нижній Коропець», «Заріччя» – 13; «Сільце» – 12; «Боржава» (Довге) – 11; «Невицький замок», «Ф.Медвідя» – 10; «Боржавське» – 0.Турнірне становище юнацьких команд: «Ф.Медвідя» – 28; «Невицький замок», «Сокіл» (Кінчеш) – 20; «Нижній Коропець» – 19; «Сільце» – 17; «Бобовище» – 13; «Колос» (Іванівці) «Боржава» (Довге)– 11; ; «Заріччя» – 10; «Боржавське» – 5; «Колос» (Ракошино) – 4. У східній зоні сталася певна сенсація лідер ФК «Хуст» будучи в статусі господарів проводив матч у Вишкові з місцевою однойменною командою. Можливо, це далося взнаки на грі хустської команди, хоч хустяни й швидко повели в рахунку вже на 3-й хвилині матчі. Проте ще до завершення першої половини гри «Вишково» змусило двічі стража хустських воріт витягувати м’яча з власної сітки. А в другому таймі за підтримки рідних трибун «Вишково» довершує перемогу третім голом. Тож – 3:1 перемога «Вишкова» (юнаки – 3:2). Осічкою «Хуста» скористався його найближчий переслідувач СК «Тячів», який скорочує відставання від лідера до двох балів завдяки домашній перемозі над «Ізою». Рахунок – 3:0 на користь «Тячева», але перемога не була такою легкою. Тячівці, повівши в рахунку в середині першого тайму, ніяк не могли збільшити свою перевагу, а навіть могли й пропустити м’яч у власну

сітку воріт. Лише в останній десятихвилині поєдинку господарі таки дотиснули міцного середнячка східної зони (юнаки – 6:0). Цікавим вийшло дербі в Ясінях між місцевою «Говерлою» та великобичківською «Ялинкою».

Гості зуміли в середині першого тайму двічі вразити володіння господарів. Останні до перерви відповіли голом. А вже в другій половині зустрічі виривають перемогу й роблять камбек- 3:2 (юнаки – 1:4). «Копаня» вдома громить «Діброву» (Нижня Апша) – 5:1 (юнаки – 3:2). А поєдинок «Терново» – «Вонігово» завершився бойовою нічиєю – 1:1 (юнаки – 2:1).

Турнірне становище: «Хуст» – 26 очок; «Тячів» – 24; «Говерла» (Ясіня) – 22; «Вишково», «Ялинка» (Великий Бичків) – 19; «Копаня» – 18; «Вонігово» – 13; «Іза» – 10; «Діброва» (Нижня Апша) – 9; «Гірник» (Рокосово) – 7; «Терново» – 6. Турнірне становище юнацьких команд: «Хуст» – 33 очки; «Ялинка» (Великий Бичків) – 25; «Тячів» – 22; «Гірник» (Рокосово) – 15; «Вишково», «Терново» – 13; «Діброва» (Нижня Апша) – 12; «Говерла» (Ясіня) – 10; «Іза» – 9; «Вонігово» – 8. Тож тепер у команд будуть півтори місяці канікул, а відновиться чемпіонат 13-м туром 18 серпня.