«Минай» вдома долає «Миколаїв»

Закарпатський «Минай» у рідних стінах у 17-му турі чемпіонату України з футболу в першій лізі приймав МФК «Миколаїв».

Команда з Ужгородщини з перших хвилин заволоділа ініціативою і почала шукати шляхи до воріт миколаївської команди. У першому таймі хороші нагоди мав Роберт Гегедош, однак підвела реалізація. А розв’язка поєдинку настала в другому таймі. Гості на 57-й хвилині порушили правила на нападнику Василеві Пиняшкові у власному карному майданчику. А пенальті без шансів для воротаря виконав Анатолій Нурієв. Ще через 20 хвилин А.Нурієв робить дубль, коли вдало замкнув передачі від Олександра Глаголи – 2:0. Господарі до завершення зустрічі мінімум ще тричі могли збільшити свою перевагу, однак добре відіграв страж воріт команди з міста корабелів. Тож 2:0 перемога «Миная». Після цієї перемоги «Минай» з 30-ма заліковими балами посідає шостусходинку, відстаючи від лідера – харківського «Металіст 1925» всього на 5 очок.

Наступний матч «Минай» зіграє на виїзді 16 листопада в Одесі з місцевим «Чорноморцем». А завершить перше коло «Минай» домашнім матчем 23 листопада з одним із лідерів – київським ФК «Оболонь-Бровар».