У напруженій боротьбі з рахунком 3:2

21 серпня на центральному полі стадіону “Авангард” проводився турнір із футболу “Нас об’єднує футбол” присвячений 16- ій річниці незалежності України. Цей захід є традиційним і відбувається щороку.

У турнірі взяли участь 4 збірні команди : працівників ужгородської митниці¸ банківських установ¸ депутатів ОДА та депутатів міської ради Ужгорода. Працівникам ужгородської митниці дісталася дуже непроста команда “Збірна працівників банківських установ”¸ а “ОДА” зустрілася з “Міською радою”. Перший матч між митниками та працівниками банківських установ розпочався досить несподівано. Спочатку через помилку голкіпера пропустили м’яч у свої ворота митники. Далі Василь Попович і Тарас Тулайдан влучними ударами вивели команду митниці вперед – 2:1. Потім численні помилки в обороні митниці - і рахунок стає вже 2:4 на користь команди працівників банківських установ. Єдине¸ на що після цього спромоглися митники¸ - це забити ще один м’яч. Отож 3:4¸ і команда працівників ужгородської митниці сенсаційно програє¸ що дає їй змогу поборотися лише за 3-4 місця. В іншому матчі між командами міської ради та ОДА боротьба виявилася не такою напруженою¸ і фактично вже у першому таймі був визначений переможець. ОДА після дублю Василя Швардака та голу Івана Качура вела у рахунку 3:0. У другому таймі голів так і не було забито. Отже¸ у матчі за 3-4 місця зустрілися збірна працівників ужгородської митниці та команда депутатів міської ради. Митники здобули впевнену перемогу з рахунком 2:6 і посіли третє місце на турнірі. У фіналі зустрілися “Збірна працівників банківських установ” та депутати ОДА. У напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогли працівники банківських установ. Це відбулося завдяки хет - трику Юрія Товта¸ який став кращим захисником турніру. Крім того¸ було визначено кращого голкіпера турніру – це депутат міської ради Олександр Чепко¸ а кращим гравцем визнали Івана Качура із команди ОДА.