ЗАКАРПАТТЯ: ВЛАСНИМ ЖИТТЯМ… ЗА ЦИГАРКУ

2 листопада, близько одинадцятої години вечора у власній літній кухні в селі Забрідь Хустського району згорів 56-річний господар

 

Про пожежу в Хустську оперативно-рятувальну службу повідомили сусіди. До місця виклику негайно виїхала чергова варта вогнеборців.

Саме полум’я було помічено надто пізно, щоб пожежники могли врятувати людину. На час прибуття до місця виклику, вогонь повністю господарював у будівлі, нівечачи та нищачи роками нажите майно.

Не пошкодував вогонь і самого власника обійстя, в ході гасінні літньої кухні було знайдено його обвуглені рештки.

За попередніми висновками фахівців пожежної справи поява вогню в будівлі швидше за все - наслідок необачно залишеного недопалка, який найбільш імовірно залишив сам господар.

Іван Гецянин, начальник головного управління МНС України в Закарпатській області вказує, що впродовж 2007 року у вогні та через вторинні фактори пожежі загинув вже 41 закарпатець. Найчастіше люди гинуть через необережне поводження з вогнем, зокрема через паління в ліжку та паління в нетверезому стані. При цьому попереду один з найбільш небезпечних з точки зору пожежної безпеки – осінньо-зимовий пожежонебезпенчий сезон, час, коли гине найбільше людей.

Зі слів, Івана Гецянина, Державний пожежний нагляд Закарпатської області аналізує кожен факт загибелі людей, для того щоб мати змогу вчасно вплинути на ситуацію. Серед чинників, які призводять до загибелі людей, аналітики ГУ МНС України в Закарпатській області називають низький соціально-економічний стан окремих категорій громадян і посередній рівень культури безпеки населення.

Якщо на перший чинник рятувальники вплинути не мають змоги, то підвищувати рівень культури безпеки населення, в тому числі й рівень знань правил пожежної безпеки, з точки зору Івана Гецянина, завдання для пожежників посильне й важливе, а тому займатиме одне з чільних місць у їх роботі.

ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

 

04 листопада 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів