"Закарпаття" проходить до 1/16 фіналу Кубка України

"Закарпаття" (Ужгород) - "Волинь" (Луцьк) - 4:2

Минулої середи на мукачівському стадіоні "Приладист" був зіграний кубковий матч між "Закарпаттям" та "Волинню". Початок гри пройшов в обопільних атаках, а першими успіху домоглися гості. Змусив господарів розпочинати гру з центра поля волинянин Олег Хромцов. Через кілька хвилин ужгородці відігралися — автором голу став Чарльз Невуче. У другому таймі за справу по-справжньому взялися як футболісти "Закарпаття" так і "12 гравець" господарів — глядачі з Мукачева та досить солідний десант уболівальників із Ужгорода. Гра набрала високого темпу і у закарпатців почало виходити більше. Однак, на 72-й хвилині гостям знову вдалося повести в рахунку — контратаку лучан влучним ударом завершив Богдан Карковський. Відразу після пропущеного голу ужгороці кинулися в атаку і за наступні три хвилини відквитали два м’ячі (Ярош 73, Бурий 75). Лучани почали все частіше порушувати правила, одне з яких арбітр зафіксував у їхньому карному майданчику. Пенальті точно пробив автор другого гола Руслан Ярош — 4:2. До збільшення рахунку були близькими Владислав Микуляк, Костянтин Бабич та той же Чарльз Невуче, але голкіпер гостей Віталій Неділько решту матчу провів без помилок.

Василь Гаджега

2-й попереднiй етап 4—6 серпня: "Закарпаття" (Ужгород) - "Волинь" (Луцьк) - 4:2, "Олімпік" (Кіровоград) - "Зірка" (Кіровоград) - 0:4, ОЛКОМ (Мелітополь) - "Єдність" (Пліски) - 4:0, "Бастіон" (Іллічівськ) - "Нива" (Вінниця) - 2:3 (0:1 д.), "Дніпро" (Черкаси) - "Сталь" (Алчевськ) - 2:3 (0:1 д.), "Кремінь" (Кременчук) - "Комунальник" (Луганськ) - 1:1 (0:0 д.) (2:4 п.), "Коростень" - "Княжа" (Щасливе) - 1:3, "Поділля-Хмельницький" - "Геліос" (Харків) - 1:2 (0:1 д.), ЦСКА (Київ) - "Полтава" - 2:1 (1:0 д.), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Кримтеплиця" (Молодіжне) - 0:3, "Енергетик" (Буштин) - "ІгроСервіс" (Сімферополь) - 0:1, "Єдність-2" (Пліски) - "Дністер" (Овідіополь) - 2:4, "Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Олександрія" - 0:2, "Арсенал" (Біла Церква) - "Десна" (Чернігів) - 1:3, "Севастополь" - "Фенікс-Іллічовець" (Калініно) - 1:2 (0:1 д.), "Оболонь" (Київ) - "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - 3:1.