В Ужгороді відбувся ІІ журналістський турнір з боулінгу

В ужгородському боулінг-клубі готелю "Прага" відбувся ІІ журналістський турнір з боулінгу.

Участь у змаганні взяли 24 працівники закарпатських засобів масової інформації. Було визначено переможця кожної доріжки, чемпіона турніру, а також переможниць серед жінок.

Переможцями на кожній із 6 доріжок стали: Іван Колодій, Михайло Тарканій, Петро Гойс, Юрій Лівак, Андрій Ганусич, Ярослав Світлик.

Серед жінок переможницею стала Альона Попович, друге місце посіла Людмила Федоришина, третє — Ганна Тарканій.

Володарем кубку та чемпіоном змагань 2010 року став журналіст Ярослав Світлик із результатом 405 очків.
Частина учасників турніру у боулінг грали вперше, проте зізналися, що опанувати основні правила гри було не складно.
Турнір з боулінгу входить до "календаря змагань" закарпатських журналістів. Традиційними також стали "медійні" турніри з петанку, міні-гольфу, футболу, настільного тенісу, зимових видів спорту (гірські лижі).