Ужгород сьогодні

 

[foto]2004/11/04/Picture 267.jpg[/foto]
[foto]2004/11/04/Picture 275.jpg[/foto]
[foto]2004/11/04/Picture 278.jpg[/foto]

 

04 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2004-11-05 / 12:46:00

    Я думаю пані Алла що Вам не потрібно заходити на той репортер. Я сам вперше про нього дізнався зайшовши через ужгород.нет, але такої "гадості" і неправди як там пишуть, давненько не читав. Мабуть треба порекомендувати керівникам ужгороду.нет зняти з першої сторінки це видання, бо хочеться помитися після читання тїєї кількості бруду. Ніякої повагт і толеранції. Складається враження - через трупи до перемоги. Я б соромився працювати в такому виданні. Але це вже особисті питання.

    З повагою до ужгород.нету, Микола.

  2. 2004-11-05 / 12:40:00

    Від себе можу сказати, що Репортер- це велике провладне ГІВНО. Це не стосується авторів, це про зміст

  3. Алла 2004-11-05 / 12:35:00

    До репортера.
    Я вчера отпр.сообщение на ел.адрес. на Ваш сайт, чтобы исправили статью "15 лютого на каналі 1+1 ...и т.д." Нужно было исправить: на 15 листопада ...
    Знаете , очень классно разговаривать с самим собой...
    ( я не со зла).

  4. Алла 2004-11-05 / 12:24:00

    До репортера.
    Була. Кожного дня.
    Сорі, але там незручно ...мені...

  5. репортер 2004-11-05 / 12:17:00

    пані Алла, ви мабуть давно на UA-REPORTER.COM не заглядали. Тепер там теж можна обговорити будь-яке повідомлення.

  6. Алла 2004-11-05 / 11:50:00

    Это судьба.

  7. SLS 2004-11-05 / 11:39:00

    Алла, якраз на мій день народження приїдеш :)

  8. Алла 2004-11-05 / 08:54:00

    О! Пошла жара!

  9. bohdan 2004-11-05 / 01:47:00

    ya takozh byv v Uzhhorodi i zalybevsya ne tilko v misto ale v uzhhorodky yaka teper moya zhinka i zheve zimnoyu v Kanadi i me obedva chasto devemosya na tse site.

  10. immigrant 2004-11-04 / 21:37:00

    Ужгородский Лиссабон тоже читает!Полный риспект автору!

  11. Ivan 2004-11-04 / 20:45:00

    Ja nedavno rozkriv dlja seve uzhorodskij website, i skazhu shcho chitaju novini, ta perehljadaju foto konzhnij denj po mozhlivosti. Tak shcho ne tilki Alla chitje tsej site :))

  12. Алла 2004-11-04 / 17:48:00

    Конечно буду. Саша, большое человеческое спасибо. Если, чесно, ответа не ожидала, потому, что здесь все о политике. А если еще и работая с ней связана ... Надоело уже. Каждый день одно и тоже. Кошмар.

  13. Саша 2004-11-04 / 17:40:00

    для Аллы! Я не успел написать, если будушь в Ужгороде, то - ресторан "Дельфин", кабак - "Кактус", национальный колорит " Деца у нотаря", кафе - практически все сносные

  14. Алла 2004-11-04 / 17:37:00

    Вона є. Дивись за 03.11.04р.

  15. SLAVIA 2004-11-04 / 17:28:00

    А ці фотки класні, як сказала Алла "якраз в яблочко",оскільки мій будинок розташований біля аеропорта і ці краєвиди мені до болю знайомі.Ви молодці- влучну тематику підбираєте.В мене є одне прохання: а можна помістити свіжі фотки моєї рідної першої школи,бо я не бачив її рідненьку з серпня - був би дуже вдячним!!!/Я також дуже часто передивляюсь сайт, просто вмене не завжди є час написати коментарій, хоча це - не причина.ОБІЦЯЮ виправитись