Юні футболісти з Брадольця знову переможці

Школярський футбольний клуб “Брадолець” знову підтвердив свій високий спортивний клас.

Цього разу вихованці вчителя фізкультури Юрія Леднея завоювали перше місце на обласному футбольному фестивалі сільських школярів, що проводився під девізом “Даруймо радість дітям” і був організований управлінням у справах молоді та спорту ОДА і обласною радою ООВФСТ “Колос”. Впевнено вигравши зональні змагання у Вишкові, наші юні земляки відтак у півфіналі в Петрові здолали місцевих ровесників з рахунком 2:1.

У фінальному поєдинку брадольчани мали за суперників учнів з Н. Давидкова. Основний час не виявив переможця — 1:1, зате за виконання одинадцятиметрових ударів сильнішими стали тереблянці — 3:1. Завдяки цьому тріумфу ФК “Брадолець” здобув путівку на Всеукраїнський футбольний фестиваль сільських школярів.