Ужгород вночі після виборів

 

[foto]2004/11/21/picture 083.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 086.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 089.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 093.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 098.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 101.jpg[/foto]
[foto]2004/11/21/picture 105.jpg[/foto]

 

21 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2004-11-22 / 15:18:00

    ви бачили, як гальмують ефір 5 каналу, радіо ЕРИ. А куди поділися оті народні депутати зі штабу Ющенка, яких викрали і може й убили. Знамениті політики. А їх діти можуть залишитися без батьків. Через якогось зека.

  2. 2004-11-22 / 15:15:00

    все ще в наших руках. Ми, молодь, і буде творити це краще майбутнє для своїх дітей. Наша нація тому і слабка, що так швидко розчаровуємося і складаємо руки. Треба бути активними, як у столиці. Збирати групи людей, виступати у ЗМІ. Це все реально. Головне - не треба боятися.

  3. 2004-11-22 / 15:12:00

    не варто навіть зараз розчаровуватися. Вибори сфальсифікували і наше завдання зараз - підняти страйк у школах, університетах та на підприємствах, як у Києві, Тернополі, Черкасах та інших містах. Наглядачів штабу Ющенка - студентів КНУ імені Шевченка - невпустили до виборчих дільниць у Миколаєві та інших містах півдня і сходу. Виникає питання: ЧОМУ. - Щоб не заважали ФАЛЬСИФіКУВАТИ.

  4. 2004-11-22 / 14:53:00

    Jak ta z kum tu jiji bydesh tvotutu?Zalushulusja odni zeku.Normal'nij ljyduni i to ne dalu vujtu .

  5. 2004-11-22 / 13:15:00

    Не варто емігрувати. Треба свою державу робити такою, щоб сюди з'їздилися з усього світу. Треба творити найкращу країну. Ми можемо!!!!!

  6. 2004-11-22 / 13:07:00

    дуже жалко читати таке з Києва. Тут усі машини, дерева, стовпи і люди в з помаранчевою символікою. Ющенко закликає студентів підніматися - ми потрібні Україні. Янукович за ці вибори убив і звільнив багатьох людей. ВИ хочете, щоб так було і далі?

  7. Dyusy 2004-11-22 / 10:04:00

    2Паша стриманіше трохи, не потрібно нікого нікуди посилати. До речі, То мущо... тебе не посилав, а ти так. Звідки така агресивність?

  8. Паша 2004-11-22 / 08:49:00

    Я настроєний так само: тільки якщо прийде Ющенко до влади, можна будувати якість плани на повернення додому, інакше беру курс на остаточну еміграцію

  9. imigrant 2004-11-22 / 04:34:00

    Tak i ce symno.Iz-za takux ''Z" nemaje scho robutu v Ykrajini.Ale jaksho pravda peremozhe to krasche majbytnje ne zagoramu.I mu sche vsi povernemos' na Ykrajiny.Ce djakyjychu lushe jim,mu povunni bytu daleko vid domy.

  10. Паша 2004-11-22 / 03:27:00

    2imigrant: я теж там універ закінчував. Але ж Тебе й далеченько занесло!

  11. imigrant 2004-11-22 / 03:10:00

    Dorechi,ja takozh iz Zakarpatja.A v Yzgorodi provchulasja ostanni 7 rokiv

  12. Паша 2004-11-22 / 02:30:00

    la_loca, з цим придурком нема смислу дебатувати. Я його вже послав, Тобі теж рекомендую. Надворі випав чистий сніг, а це символізує очищення України від донецької нечисті!!! Рідне Закарпаття, придурки з данєцка ніколи Тобою не будуть командувати! Боже, дай нам щастя в цю ніч!

  13. la_loca 2004-11-22 / 01:15:00

    ділом? яким? фальсифікаціями? бандитами які вриваються на дільницю?
    "пацан сказал, пацан сделал".. переходимо на фєню? так будете виражати повагу?

  14. Тому що... 2004-11-22 / 01:01:00

    Сніг - це на щастя! Ми перемогли не словом, а ділом! Не брудом, а повагою до всіх і кожного! Янукович - людина діла!

  15. Марія 2004-11-22 / 00:39:00

    Сама природа каже ТАК!!! Ющенко наш президент!!! Радуйся Ужгород!!