Закарпаття результати

Починають надходити повідомлення з ТВО №70 та ТВО №71

 

Згідно попередніх результатів на Закарпатті результати стосовно обидвох кандидатів не сильно відрізняються
Зокрема села Павшино, Баркасово, Обава Мукачівського району проголосували - за Януковича.

В ТВО ?70 (Ужгород і район) попередній підрахунок: Ющенко - 12.692, Янукович - 9.304
Села Галоч, Невицьке - Ющенко, на жодній (попередні дані) з ужгородських дільниць не переміг Янукович.

 

21 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. babaj 2004-11-22 / 12:03:00

    2 Паша: Якийсь жаргон незрозумілий...

  2. Паша 2004-11-22 / 08:47:00

    а от це ми ще побачимо! Зараз народ як підвалить на Майдан в Києві, от тоді побачимо, як заговорять Ваші, бабай, бандюковичі! Сушіть весла. А за НАШУ перемогу і за Юща я 100 гр випю, то можеш не сумніватися!

  3. babaj 2004-11-22 / 08:37:00

    2 imigrant & Паша: хлопці змиріться і випийте 100 гр за перемогу Януковича. Він по всіх параметрах переграв Ющенко.

  4. Паша 2004-11-22 / 03:28:00

    Дякую за привіт. Те ж приємно познайомитись. От тільки той ідіот настрій спортив

  5. imigrant 2004-11-22 / 03:07:00

    Z Toronto velukuj pruvit.Prujemno poznajomutus.

  6. Паша 2004-11-22 / 02:36:00

    Шкода, imigrant, що Ти далеко, я б з тобою зараз 100 гр за нашу перемогу випив. Ти звідки?

  7. imigrant 2004-11-22 / 02:08:00

    Mozhluvo i dijshlo vzhe.Zamovk i zabuvsja kydus

  8. Паша 2004-11-22 / 02:02:00

    Маєш правду, la_loca, але важко не злитись, коли люди не бачать, ні розуміють очевидних речей. По-доброму Тобі раджу "Тому що", сприймай інфо з наших телеканалів з запасом, то вже давно не є незалежне телебачення, воно перетворилося на інструмент зомбування. БІЛЬШІСТЬ найбільш відомих, розумних людей України висловилися за Юща, а це багато про що говорить! А, шкода слів! Надіюсь з часом сам до цього дійдеш

  9. Тому що... 2004-11-22 / 01:38:00

    Я не хочу нікого ображати, але просто намагаюсь думати головою і до того ж логічно! Чи потрібен нам хворий Президент? Чи потрібен нам президент - брехун? Чи потрібен нам Президент-Американець?

  10. la_loca 2004-11-22 / 01:21:00

    Паша, не злись. не будемо прирівнюватись до хамів.

  11. Паша 2004-11-22 / 01:11:00

    "Тому що", ти з дуба впав? Чи з місяця?
    Ти не бачиш, не чуєш, що кругом робиться?! Оранжеві папірці - це лакмус нашого суспільства, і цілком очевидно, що таких як ти сліпих "томущів" набагато менше. Йди спати, щоб в світі ранком в світі розумівся, як побачиш Юща президентом! Не хочу матяюкатися

  12. la_loca 2004-11-22 / 01:10:00

    якщо говорити про мене, то я батьків своїх обожнюю. і вся моя сімя підтримує Ющенка.
    а щодо поливати брудом.. то що казати про Я., який послав старшу людину?? хіба він достойний бути Президентом? прикладом для дітей, молоді?

  13. Тому що... 2004-11-22 / 01:04:00

    Краще допомогти бідній бабці чи сказати добре слово своєму батькові, ніж носити помаранчову стрічку, закликати до революції, а самому бити байдики та обливати брудом!

  14. la_loca 2004-11-22 / 00:38:00

    помаранчевими прапірцями ніхто нікому голову не дурив. ніхто нікого не змушував. я носила помаранчеву стрічку бо хотіла показати що підтримую помаранчеву революцію! і по кількості цієї символіки видно було що Ющенко народний Президент!

  15. Torba 2004-11-22 / 00:33:00

    2тому що. Ага, щас. Черговий зазомбований...