Ужгород результати

Надходять повідомлення з ужгородських дільниць

 

16 дільниця ТВО ?70:

Всього проголосувало 1957 виборців.
За Ющенка -- 1505 -- 77 %
За Януковича -- 377 -- 19%

 

22 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2004-11-22 / 15:34:00

    ви бачили, як гальмують ефір 5 каналу, радіо ЕРИ. А куди поділися оті народні депутати зі штабу Ющенка, яких викрали і може й убили. Знамениті політики. А їх діти можуть залишитися без батьків. Через якогось зека.

  2. Паша 2004-11-22 / 02:07:00

    Томущо, вір, що гірше, ніш при Януку не буде, це точно. А на покращення шанси є

  3. Тому що... 2004-11-22 / 01:58:00

    А як ви уявляєте Україну з Ющенком?Що зміниться? От тоді дійсно нас всіх повиганяють за кордон Червоненки-Жванія-Зінченки! А самі будуть вкладати наші гроші у фундамент своїх палаців!!!

  4. Паша 2004-11-22 / 01:41:00

    "Тому що", ти не працював за кордоном, не відчував на собі зневажливе ставлення оточення, коли ти говориш, що ти з України! А так хочеться з гордістю говорити - "Я - з Україин!". Твої Кучми-Кравчуки-Януки обіцяють стабільність, яка в такій формі вже нікому не порібна. Це гнила стояча вода! Єдиний якийсь свіжий струмінь я відчував саме за часів Ющенка. Змінам бути, ТАК!

  5. Паша 2004-11-22 / 01:35:00

    У тому й біда, що в 91-му справа не була доведена до кінця, а вийшов великий "пшик". Кравчуки-Кучми думали за себе, а не за людей! Зараз ми МУСИМО довершити почату справу! Хіба ми не заслужили на нормального, несудимого президента?!!!!! А між шилом і милом теж різниця величезна :-)

  6. imigrant 2004-11-22 / 01:35:00

    ''tomy scho"-pishov tu na...!!!!!

  7. Тому що... 2004-11-22 / 01:34:00

    Я за те щоб бандитам - тюрми. Ющенко - а чому ж Тимошенко ще не сидить? То Ви хочете мати Президента - брехуна?

  8. Тому що... 2004-11-22 / 01:31:00

    А хіба Ющенко - це не влада? Хіба Порошенко - це не влада? То краще поміняти шіло на мило? Спочатку все зламати, а потім починати з нуля? Здається я вже це десь чув? 90-91 рр. хіба не так було? І що ми маємо?

  9. Марія 2004-11-22 / 01:29:00

    Жовті стрічки були дуже доречними, вони і стрічки і люди, які їх носили були сміливі, я теж носила,ми стрічками демонстрували і інших заохочували не боятися сказани НІ! владіі сказати ТАК! змінам.
    Не спати значить бути пильними!!!

  10. Паша 2004-11-22 / 01:29:00

    "Тому що", Тобі наше рідне телебачення розмалювало картину страшного поневолення України американцями і постійно лякає війною. Війни ніхто не хоче. Але всі хочуть, щоб бандити сиділи в тюрмі, а не в президентському кріслі. Війна буде тільки з бандитською верхівкою, а не між людьми!

  11. Тому що... 2004-11-22 / 01:28:00

    Україна в 100 разів краще за Росію! І ніколи справжній Президент Янукович не стане холопом Росії. Але треба бути прагматиком і думати головою, а не емоціями! Досить вже насильства і революцій!

  12. la_loca 2004-11-22 / 01:20:00

    я не прихильник революційних методів, і думаю ніхто цього не хоче.
    але під Росією ми вже були. я хочу щоб ми залишались дружніми народами, а не підстилкою.

  13. Тому що... 2004-11-22 / 01:17:00

    І як Паша ти збираєшся "не спати"? Брати рушницю і йти на своїх батьків чи допомогти американським військам висадити десант на березі Ужа?

  14. Паша 2004-11-22 / 01:16:00

    Твою мать, "тому що", йди спати, а от завтра будеш працювати! Але вже при новому небандитському президенті! Тоже мені работнічек, ножа і топора!

  15. Тому що... 2004-11-22 / 01:15:00

    Справжні патріоти України не голословлять з жовтими стрічками на шії а працюють в поті лиця свого.