Мітинг в підтримку чесних виборів

Такого Ужгород не бачив давно. Прихильники Ющенка зібрались на Театральній площі, і потім величезною колоную пішли до міської ради, ОДА, і завершили мітинг на пл. Кирила і Мефодія

 

[foto]2004/11/22/Picture 444.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 449.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 450.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 451.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 452.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 456.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 458.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 462.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 463.jpg [/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 464.jpg [/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 465.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 466.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 468.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 469.jpg[/foto]


[foto]2004/11/22/Picture 454.jpg[/foto]
[foto]2004/11/22/Picture 443.jpg[/foto]
Багатотисячний натовп висловлював свою підтримку В.А. Ющенку

 

22 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. malliy 2004-11-27 / 01:59:00

    Ми Переможемо!!!!!!!!!!!!!
    Нас не зламати!!!!!!!!!
    Різака і Варцабу у тюрму!!!!!!!!!

  2. Sisqo 2004-11-26 / 16:49:00

    Nakonecto sto-nibyd slychilos v etoj strane! Hvatit bulo sidet na zadnice i smotret, kak ypravlajyt nami. Pora yzhe pokazat, sto y Nas demokracija! Prishla Nasha pora.......!

  3. Misha 2004-11-26 / 15:14:00

    Davajte narod! Dersitysja! Mi musimo peremohti - sob znovu ne buti pid pjatoju Rossiji!!! Budapest

  4. Krot 2004-11-23 / 15:38:00

    Imenno iz-za Raty mnogie ne golosovali za Yushenko. "Skazhi mne kto tvoy drug..."

  5. русин 2004-11-23 / 14:34:00

    Так. Прошу вибачення. Я переконаний, що "бабай" і "тому що" також за Ющенка і вони просто провокують інших до більш гарячих висловлювань. Такі собі "Промені Чучхе" з відповідною фетишизацією ))

  6. 2004-11-23 / 13:51:00

    2русин: Обережно з висловлюваннями. Виваженість і толерантність. Без образ особистостей і матів.

  7. русин 2004-11-23 / 13:32:00

    тільки тупорилий бабай оперує термінами типу рабство, залежність. У нього навіть не може бути думки, що народ голосує за Ющенка не як за конкретну людину, а як за сатисфакцію нації, яка весь цей час була аморфною і яка проживала в країні з невизначним геополітичним курсом. Напевно, бабая Ратушняк добряче в зад трахав, якщо він знає про те, що Ратушняк вважаж народ бидлом. Більшого бидла, ніж бабай годі пошукати, бо тільки бидло йшло на вибори і голосувало за двічі судимого зека...

  8. 2004-11-23 / 11:54:00

    Зек не має морального права правити Великою державою, навіть якщо він "виправився".

    Згадайте коли в Єрусалимі народ просив милоситні для Варави-вбивці і вимагав страти Ісуса.

    Ситуація подібна. Донбаські області вибрали керівника для всієї України.
    І коли народ кричить "Зека геть" то я він буде а нього працювати - ненавидітиме і працюватиме, а потім "мозги" мігрують і залишаться "бабаї" з шахтарями.

  9. Zhenya 2004-11-23 / 11:41:00

    ochen sozhaleyu, chto ne mogu prinyat uchastie v mitinge, mnogo srochnoy raboty,tak derzat! molodtsy! ne dayte zatoptat nas v gryaz!

  10. babaj 2004-11-23 / 11:25:00

    2 Natka: А може краще в Ірак, Палестину, Корею відправити своїх дітей воюватти. Словяни завжди зі словянами рахувались, а американці-янки зброд зі всього світу.
    Бидлом народ вважав тільки Ратушняк, який разом із Ющенком

  11. Natka 2004-11-23 / 10:54:00

    Знаєш, babaj, краще бути рабами Америки, ніж віддавати своїх синів воювати і вмирати за чужі, мацкальські інтереси, в Чечню. Я цього не хочу!
    До того ж, хто сказав, що ми обов’язково станемо рабами Америки? Зуміли зараз піднятися захищати свої інтереси, зуміємо, якщо буде треба, ще не раз. Принаймні зараз вся Україна побачить, що ми є сила, що народ — не бидло, яким його вважає Янукович і його прибічники!

  12. Jaroslav 2004-11-23 / 10:50:00

    Ochenj vazhnyj period v istorii Ukrainy! Ja verju chto ukrainskij narod gordyj i siljnyj. Sejchas kak nikogda my dolzhny bytj vmeste do nashej pobedy!

  13. Аноним 2004-11-23 / 10:45:00

    Я думаю , что не тот не тот не подходит на пост президента Украины, за одним стоит Америка, а за вторым Россия, как не крути -всё равно мы останемся в руках кого нить из них.
    Так что я думаю ,-выбирать нам некого.
    Нам остаётся остатся колонией Америки,или придатком России.
    Вобщем хз..

  14. Народ 2004-11-23 / 10:40:00

    Ющенко форева-Янукович маст дай!

  15. babaj 2004-11-23 / 10:19:00

    Народ, а тепер вдумайтесь!!! Вони вас підбурюють на незаконні дії. Україна має бути єдина, а не піддаватись на провокації Америки та Заходу. З Ющенко Україну можна було б розірвати на шматки, а це не буде!!!!
    Америка може і не розраховувати на наші економічні ресурси. Ви хочете стати рабами Америки??? Схаменіться, доки не пізно і подумайте!!!
    Україна - незалежна слав`янська держава!
    Яку справу Ви хочете зробити для них, Америки та Заходу???
    Завтра Ющенко про вас навіть не згадає, а продасть Ваші землі, на яких у Вас будинки, городи іншим, які фінасували його кампанію. А це Балога, Ратушняк, Іванчо, Порошенко, Лазаренко. Подумайте!!!