Депутати Ужгородської міської ради висловлюють свій вибір

"Ми, депутати Ужгородськї міської ради заявляємо:

 

1. Закарпатці зробили свій вибір - наш Президент Віктор Ющенко.
2. Ми захистимо наш вибір і не дамо владі сфальсифікувати результати виборів.
3. Ми висловлю?мо безмежну дяку всім закарпатцям, які всупереч брутальному тиску влади підтримали Народного Президента Віктора Ющенка.
4. Ми висловлю?мо щиру вдячність членам виборчих комісій, які не допустили фальсифікацій у день виборів.
5. Ми висловлю?мо вдячність тим працівникам міліції, які в день виборів служили народу, а не олігархам.
6. Ми висловлю?мо недовіру Центральній Виборчій Комісії, яка не хоче визнавати перемогу Народного Президента Віктора Ющенка.
7. Ми засуджу?мо протизаконні дії чиновників з обласної державної адміністрації, які прагнули сфальсифікувати вибір народу Закарпаття.
8. Ми засуджу?мо брудні дії влади напередодні виборів та в день голосування щодо переслідування вчителів, лікарів, працівників бюджетної сфери, які відмовлялись агітувати за провладного кандидата.
9. Ми засуджу?мо дії державних бюрократів, які переслідують підпри?мців за політичними
мотивами.
10. Ми не можемо піти всупереч волі виборців, які проголосували за Віктора Ющенка.
24 листопада 2004 року"

Мешканці міста повинні знати прізвища депутатів, які прислуховуються до голосу своїх виборців: це ??. Ванджурак, Ю. Бедь, М. Зілгалова, В. Тарахонич, М. ?льницький, Б. Тереняк, О. солонтай, П. Чучка, В. Панасенко, Ю. Чижмарь, В. Симулик, В. Химинець.
?, насамкінець, найголовніше: якщо переважна більшість ужгородців підтримала на президентських виборах кандидатуру Віктора Ющенка. то чому не підтримують волевиявлення своїх виборців детутати від їхніх округів? Чи можна після цього довіряти таким депутатам?

 

24 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2004-11-26 / 14:22:00

    http://uatoday.net/news?categ=1&date=1101461314&mat=30329&.phtml

    http://www.maidan.org.ua/static/news/1101471134.html

    Депутаты Донецкого облсовета предлагают ввести чрезвычайное положение, прекратить трансляцию оппозиционных теле- и радиоканалов и "создать свою автономию", а также присоединить Донбасс к России (11:28)








    В Донецке проходит "собрание актива Донецкой области, в котором участвуют профсоюзы и руководители крупных предприятий" на котором рассматривается ситуация в Украине после второго тура президентских выборов. Ранее сообщалось, что собрание является внеочередной сессией Донецкого облсовета, однако пресс-служба Донецкого облсовета опровергла эту информацию. В частности, на заседании не присутствует глава областного совета Борис Колесников. Вместе с тем на собрании актива Донецкой области, сообщает пресс-служба, присутствуют все депутаты облсовета, руководители крупных предприятий, члены профосюзов, очень много журналистов российских СМИ.



    Как передает корреспондент агентства "Интерфакс-Украина", депутат облсовета Виктор Анненков, выступая в ходе заседания, предложил ввести в Украине чрезвычайное положение, прекратить трансляцию оппозиционных теле- и радиоканалов и "создать свою автономию".



    Депутаты встретили его выступления аплодисментами. Как известно, преимущественное большинство избирателей Донецкой области поддержали на выборах кандидатуру Виктора Януковича.



    Кроме того, лидер Славянской партии Украины Александр Базилюк на собрании выдвинул предложение о присоединении восточных регионов Украины к Российской Федерации. Решения собрания по этому вопросу пока нет.

    А.Базилюк участвовал в первом туре выборов президента Украины 31 октября, набрав менее 1% голосов.



    Зал на 600 мест полностью забит, люди стоят в проходах, сидят на ступеньках.

  2. President Juschenko 2004-11-25 / 23:55:00

    WWW.PRAVDA.COM.UA

  3. President Juschenko 2004-11-25 / 23:45:00

    Sche paru dniv i Ukrajina peremozhe!
    Taki jak Rizak, Rusin, Pogorelov (jak i Janukovics- ZEK), Risko Vasily i ostalyna susera ne dumali, scho ukrajinci
    majuty svoje slovo. Voni ne bidlo. Susera teper vze sidity tiho, dazhe bojitysa
    visunutisa. Vzhe nihto ne mozhe daviti na studentiv, na Zakarpatciv. Nad Miskoju
    Likarneju vivisili prapor Juschenka. Vzhe narodom susera ne mozhe upravlyati. I
    zalisilosy jim tilyki siditi po noram i cekati, koli piduty kopati kartoplyu na
    novij posadi, bo voni vze nikomu ne buduty potribni.
    Divitsa pravdu na:
    www.pravda.com.ua

  4. expert 2004-11-25 / 15:43:00

    Айда все в КИев на барикады!!...незакаленных просьба не беспокоиться!

    Работник Спецслужб)))

  5. 2004-11-25 / 09:13:00

    Не "помаранчеві" а чесні, не "голубі" а бандити. На майбутнє пишіть правильно.

  6. T_a_r_i_K 2004-11-25 / 08:18:00

    По словам Анонима "оранжевые" действуют по вышеуказанному принципу, почему же тогда вы "синие" не расскажете всем о действиях по вашему принципу??? - Существуют так-же 2 мнения: "МОЕ и МОЕ (вне зависимости от мнений других людей)!"

  7. 2004-11-25 / 07:10:00

    Никто не вправе указывать кому куда ехать...с кем жить..и за кого голосовать....вот "оранжевые"-то как раз и не умеют считаться с чужим мнением (довольно большой части населения кстати!)....и действуют по -принципу: "Существуют только 2 мнения --- МОЕ и НЕПРАВИЛЬНОЕ"

  8. Oksana 2004-11-25 / 02:48:00

    Zvertanja do vsjakux antujuschenkivciv i t.d.Samozvanets -ce tu i vsja tvoja januchars'ka komanda!Jaksho tu protu Zaxody,to jakuj ...tu tyt robush.Jid y svij zabutuj Donetsk,zhuvu tam iz zekamu abo komunistamu jak v Rad.Sojyzi,to pobachumo,chu kolu nebyt tu zazhuvesh krasche.Mozhluvo i pravda,scho znachny chastky v derzhbjydzhet vnosjat Cxidni !oblasti,ale cum vu dopomagajete vashomy zeky popovnjyvatu svojy vlasny kushenjy na rozkradatu Ykrajiny.Tu ne zadymavsja,skil'ku i nashux koshtiv vin spystuv na svojy presudent.kompanijy,vusmoktyjychu derzh.bjydzhet korustyjychus svojejy posadojy?!!!Jogo nastypne zasydzhenja(ne znajy jake vzhe za raxynkom)-ce sche zamala kara dlja njogo.Vzagali ne rozymijy,jaka svidoma ljyduna mozhe pidtrumyvatu osoby z takum munylum i dijamu jaki vin"mytut"!Ale jak kazhyt-skazhu mne kto tvou dryzja-u ja skazhy -KTO TU!Pozor janucharu,-ce vam vsi cuvilizovani krajinu i ljydu govorjat!Vubachte,"po ponjatujam"vashum govorutu ne znajemo.!!!

  9. АнтиЮщенко 2004-11-24 / 23:25:00

    Ющенко НЕ ПРЕЗИДЕНТ!
    Він самозванець!

  10. АнтиЮщенко 2004-11-24 / 23:22:00

    Ужгород Не за Ющенка!
    Ми за мир і стабільність!
    Ні помаранчам!!!

  11. Notika 2004-11-24 / 21:10:00

    ej ti likprawdi ti schto slepoj wes mir protiw etih "golosow"!A zapadnie hot skotopasi no wsetaki wsu ukrainu kormat lesom i zolotom !tak sto ti smotri stob te drugie neostalis s goloj zadnizej!

  12. Tester 2004-11-24 / 18:33:00

    ЛИк правды - te 15 millionov gnut spinu ne ne budzhet strany, ana dudzhet nekotoryh vsem izvesnyh lichnostey. Kak govoritsya bizness delaetsya v donecke, a politika v kieve!

  13. ЛИк правды 2004-11-24 / 18:05:00

    Natka, по-моему термин "политкорректность" ты не совсем верно понимаешь. А вот то, что творится у нас на улицах Киева -- это и есть анархия. Нет революции! Да эволюции! У нас народ всегда думает, что стоит только скинуть власть и заживем как у Бога за пазухой...

  14. 2004-11-24 / 17:44:00

    Natka, не ображайся але відчувається, що ти ще дуже молода і не розумієшся в житті. Якщо прихильники Януковича так низько впадуть як ви, то України просто не буде, як не буде тебе, твоєї мати і всіх нас. Це буде війна. А ти не знаєшь, що це таке. Ти не відчувала запах крові. Дай Бог, цього не буде і ви будете гарно вчитися і потім зможете, щось зробити для нашої держави.

  15. Natka 2004-11-24 / 17:34:00

    ЛИк правды, знаєш, доводилося бувати на східній україні, і це ще потрібно довести, хто "скотопас нищий"... Подивися навколо себе, а потім говори щось про Захід.
    І потім, якщо вже говорити про політкоректність, то чому виборці Януковича не вийшли захищати свої голоси так само, як виборці Ющенка? Я не є бозна-яким палким прихильником Ющенка як особистості, однак я є прихильником тих ідей, які він несе, я є прихильником свободи вибору.
    Хіба ти бачив, як у нас, на Закарпатті, пачками закидували бюлетені з відзанчками "за Януковича"? Так, можливо, щось було і з боку ющенківців, однак те, що чинить влада й так централізовано -- це поний безлад, повна анархія!