Анатолій Герей став третім в Берліні, а Горецький першим в Кракові

Закарпатські фехтувальники показали себе в Європі

Закарпатські фехтувальники знову показали свій клас Європі.

Про це KarpatNews повідомили в Федерації фехтування України.

Так, кращий ужгородський мушкетер, 23-річний Анатолій Герей став третім на етапі Кубку Європи для U-23 у Берліні, під назвою "Білий ведмідь". У цих змаганнях взяли участь 259 спортсменів з 28 країн світу. Дорогу до фіналу українському спортсмену перегородив німець Йорг Фідлер, який, як і в минулому році, став переможцем турніру.

Окрім того, на кадетському рівні, на етапі Кубка Європи з шпаги у Кракові, переміг 16-річний ужгородець Сергій Горецький. У півфіналі вихованець Леоніда Андреюка та Сергія Горецького-старшого обіграв чеха Петера Брадаса (15:10), а у фіналі здобув перемогу над поляком Якубом Клежманом (15:11).

І це не єдина медаль для нашого краю з Польщі. На тому ж турнірі серед дівчат ще одна ужгородка Владислава Харькова стала другою. До речі, програла вона у фіналі ще одній українці Наталії Степанян з Харкова 15:13.