Гандболістки "Карпат" впевнено здолали чергових суперниць

Третій ігровий день з’їзного туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд знову став вдалим для чинних чемпіонок – гандбольного клубу "Карпати".

Третій ігровий день з’їзного туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд знову став вдалим для чинних чемпіонок – гандбольного клубу "Карпати". Заключну гру туру відвідав голова облдержадміністрації, почесний президент ГК "Карпати" Олександр Ледида.

Попередньо свої матчі зіграли інші команди. Так, львів’янки мінімально обіграли гравчинь із Херсона – 26:25, команди ж із Ірпіня та Києва зіграли в нічию – 33:33.
Після вчорашнього матчу, який миколаївський "Реал" виграв у бронзового призера чемпіонату - херсонської "Дніпрянки", на сьогоднішній матч ужгородки налаштовувалися більш ніж відповідально. Та з перших хвилин гри гості взяли гру у свої руки і повели у рахунку. Невдовзі ужгородкам все ж вдалося вирівняти гру і вийти вперед. Перша частина матчу завершилася перемогою господарок – 22:12.
Другий тайм гравчині "Карпат" провели впевнено, тримаючи на відстані принаймні кількох очків своїх суперниць. Фінальний свисток зафіксував на табло СК "Юність" рахунок 37:29 .
Після матчів з’їзного туру лідерами є принципові суперники – ужгородські "Карпати" та львівська "Галичанка".

Вже 5 жовтня ужгородські "Карпати" зіграють у Кубку ЄГФ проти литовського "Жальгіріса".