Візит В.Ф. Януковича на Закарпаття

 

[foto]2004/12/24/Picture 001.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 003.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 004.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 006.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 008.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 009.jpg[/foto]
[foto]2004/12/24/Picture 013.jpg[/foto]

 

24 грудня 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Помаранч 2004-12-25 / 19:47:00

    а чому це з приїздом яника сніг випав? тож треба бути таким морозом, щоб все місто засипати снігом :))))

  2. Помаранч 2004-12-25 / 19:41:00

    IvanKO, він не замерз...він задумався куди він попав чому всі з голубими стрічками і хто це приїхав :)

  3. Марія 2004-12-25 / 01:03:00

    Янику-бачию, уже нич не поможе,найшов куди їхати, видно мудрий у нього дохтор, що приписав йому у Берегові спецлікурню,якби він знав, що у Берегові є такий спецзаклад забув би навіки Закарпаття.

  4. Петро1 2004-12-24 / 22:36:00

    А з лєнточкою взагалі хохма вийшла. Спочатку привезли червону, потім блакитну. Її і пов_язали через трасу. А перед самим приїздом Яника раптом зняли. Отож би сміху було... Недобудовану, неочищену від снігу дорогу відкривати. отож і так добре, що розповів всім присутнім Яник, що присутні будуть внукам розповідати, як до сих пір не було дороги на Закарпатті...

  5. Петро1 2004-12-24 / 22:31:00

    До речі, як вам сподобалась подяка Яника студентам за чудову трасу Київ-Чоп? Знав би він, що з шляховиків там був тільки Маркович, то надавав би по писку всім прямо там. А ще в Доброні бабулька гарна під кінець попала, котра однією фразою про яйця закрила писки всім прихильникам Яника. отож весело було...

  6. КМ 2004-12-24 / 20:12:00

    Якщо на третьому знімку угорець, тоді я - масайя. Чистопородний!

  7. IvanKO 2004-12-24 / 19:59:00

    За повідомленням народного депутата Степана Хмари, який перебуває в Закарпатській області, сьогодні вперше в історії Україні, в селі Грушево Закарпатської області (там, де на голосуванні 2-го туру виборів бандитами було побито народних депутатів Ю.Оробця та С.Хмару) заарештовано члена дільничної комісії №30 74 виборчого округу Василя Молдавана, за участь у фальсифікації виборів. І, за словами Степана Хмари –– це лише перший і не останній арешт на Закарпатті, оскільки є дані про масові фальсифікації і щодо них ведеться розслідування.

  8. IvanKO 2004-12-24 / 19:53:00

    Varzaba do reshi yze ne zakarpates a lunachanin.
    I shuky kinuli v riky.

  9. IvanKO 2004-12-24 / 19:52:00

    Na 3 snimzi takii madyar serditii , zamers mabut

  10. КМ 2004-12-24 / 19:33:00

    Була інфа, що Янчучук натрепав по пискам Різаку і Гайдошу. Хтось це може підтвердити з очевидців?

  11. la_loca 2004-12-24 / 17:37:00

    це фотографії з Чопа та Доброні. там помаранчевих не було.
    хоча кілька людей викрикували "Ющенко"

  12. Петро 1 2004-12-24 / 17:28:00

    А де люди у помаранчевих стрічках? У берегові їх було не менше ніж завезених від Януковича людей.