КОГО УЖГОРОДЦІ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ГУБЕРНАТОРОМ ОБЛАСТІ ТА МЕРОМ МІСТА

Дані соціологічного опитування проведеного Закарпатським інститутом політичних досліджень

 

Опитування проведене в Ужгороді минулого тижня. Опитано 500 респондентів. Похибка в межах від 1 до 3%

[b]Кого б Ви хотіли бачити губернатором Закарпаття?[/b]
Генадій Москаль - 26%
Віктор Балога - 17,5%
Сергій Ратушняк- 13,2%
?ван ?ванчо - 12,4%
Нестор Шуфрич - 3,2%
?гор Кріль - 2,8%
?ван Різак - 2,8%
Микола Андрусь 1,7%
Михайло Сятиня - 0,6%
Володимир Приходько - 0,4%
Володимир Гісем - 0,2%
?нші - 3,8%
Не визначилися - 15,1%

[b]На виборах мера я б голосував за:[/b]
Віктор Погор?лов - 19,6%
Павло Чучка - 17,7%
Сергій Ратушняк - 17,3%
?гор Кріль - 9,8%
Мирослава Каламуняк - 8,3%
Сергій Слободанюк - 4,5%
Омелян Мателешка - 1,5%
Юрій Чижмарь - 1,1%
?нші - 5,1%
Проти всіх - 1,2%
Важко відповісти - 11,7%

 

20 січня 2005р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Арафат 2005-01-21 / 09:42:00

    2 Справедливий: В чому проявляється цензура?

  2. КМ 2005-01-20 / 19:05:00

    To Kris_Lo. Погорєлов - це мер для "перекати-поля". Корінні ужгородці - високоінтелігентні, моральні люди. І гуцули - люди, які теж дотримуються загальноприйнятих норм суспільної поведінки.

  3. КМ 2005-01-20 / 18:57:00

    Взгрустнулось мне чавойто!

  4. 2005-01-20 / 18:39:00

    Погорелов,Шуфрич,Рiзак- должны сидеть в тюрьме!!!!

  5. Mikola 2005-01-20 / 18:21:00

    Syohodnyi Rizak podav u vidstavku.

  6. справедливий 2005-01-20 / 18:01:00

    слухай Арафат, а чому на сайті цензура?

  7. Пітю 2005-01-20 / 17:10:00

    А що Погорєлов і Ратушняк - корінні ужгородці. Один з Росії, а другий з В.Лучок. Якщо б були тут корінні то мером Ужгорода мав би по справедливості бути або якийсь єврей Рабинович, або мадяр Дюсі

  8. Арафат 2005-01-20 / 16:08:00

    Ще раз повторюю, опитування не заангажованим...Те що результати не подобаються, не може говорити про замовність. Дискусію можна починати, якщо з'явиться інше серйозне дослідження...

  9. Kris_Lo 2005-01-20 / 15:09:00

    Якщо в Ужгороді буде переважати кількість корінних ужгородців серед населення, тоді мером буде Погорєлов чи в крайньому разі Ратушняк, якщо ж гуцули - Чучка чи в крайньому випадку Каламунячка (галичанка). Нема, що більше прогнозувати.

  10. Іван 2005-01-20 / 14:48:00

    О це так результати ! Чукча вже обігнав Ратушняка. А що, було б смішно побачити Чучку мером, одинь день, як жарт. Якщо серйозно - це соцопитування заангажоване мукачівцями.

  11. Арафат 2005-01-20 / 14:33:00

    Ну, скажемо, не один Пащенко... Хоча зрозуміло, що структура не надпотужна.
    А щодо Чучки і Погорєлова - не думаю, що комічні. Про чесність дослідження можу поручитися, оскільки знаю обставини. Єдине - наковий підхід, тут я некомпетентний.
    Дивує, звичайно, малий рейтинг Ратушняка, але як розповідав сам Пащенко, це може бути пов'язане з тим, прихильники Рати не бачать у ньому великого бажання очолити місто, адже він вже відмовлявся від цієї посади. Питання ж було поставлене конкретно...

  12. 2005-01-20 / 14:21:00

    Закарпатський інститут політичних досліджень це Пащенко в єдиній особі. Голоси за Чучку і Погорєлова щодо мера, просто комічні.

  13. Жанна 2005-01-20 / 11:54:00

    Уверена, что рейтинг Раты до конца года будет на уровне Слободенюка. Они птички одной высоты полета.

  14. Жанна 2005-01-20 / 11:44:00

    Да, Данила. Популярность твоего кумира тает как лед, независимо от его гадких газетенок и ПР- акций на базарах.

  15. Арафат 2005-01-20 / 11:37:00

    Я в заголовку написав, що в Ужгороді.Але для уточнення виправлю.Щодо другого, то звичайно пропонувалися кандидатури, але люди пропонували і своїх, вони в графі "інші"...